Ādažu privātslimnīca

Gaujas iela 13/15, Rigas rajons, Ādažu pagasts
+371 67 997 898
e-pasts: hospital@ml.lv

www.hospital.lv

IMG_0498_LOW.jpgIMG_0668.jpg

Plastiskās un estētiskās ķirurģijas centrs „Ādažu privātslimnīca” ir Latvijas vadošo plastikas ķirurgu Dr. Jāņa Zaržecka un Dr. Tālivalža Krūmiņa privātprakse, kur tiek sniegti augstākās kvalitātes pakalpojumi estētiskajā, rekonstruktīvajā un rokas ķirurģijā.

Klīnikā piejami arī citu speciālistu ķirurģiski pakalpojumi

Atbalsts personām ar īpašām vajadzībām Ādažu privātslimnīcas pakalpojumu saņemšanai:

Lai nodrošinātu nepieciešamo palīdzību un atbalstu personām ar īpašām vajadzībām privātslimnīcas apmeklējuma laikā, ēkas ārpusē pie ieejas durvīm ir izsaukuma poga, pēc kuras signāla klientam pretī iznāks mūsu darbinieks. Tālāk slimnīcas personāls nodrošinās visu nepieciešamo palīdzību un asistenci visā slimnīcas apmeklējuma laikā. Privātslimnīcas rīcībā ir arī riteņkrēsls, ar kura palīdzību iespējams nodrošināt personas ar kustību ierobežojumiem pārvietošanos slimīcā un tai piegulošajā teritorijā. 

IMG_0080.jpgIMG_0101.jpgIMG_0699.jpg

Augsti kvalificētu ārstu ilggadējā darba pieredze, plašās zināšanas un mūsdienīgās darba metodes, izmantojot jaunākās paaudzes medicīnisko aparatūru, nodrošina labāko rezultātu un profesionālas rūpes Jūsu ceļā pretim harmoniskai dzīvei – lieliskam izskatam un pašsajūtai.

IMG_0391.jpgIMG_0445.jpgIMG_2484.jpg

Ādažu privātslimnīca atrodas Rīgas tuvumā Ādžu centrā , radot ērtus un mājīgus apstākļus, kuros klienti var baudīt mieru un atpūtu. Palātu iekārtojums un slimnīcas personāla profesionālā aprūpe ļauj tajā justies kā viesnīcā.

Vienvietīgās palātas aprīkotas ar gultām, kuras ērti pielāgojamas katra klienta individuālām vajadzībām, kā arī dušu, tualeti un TV. Palātās pieejams arī interneta pieslēgums.
Pēc klientu vēlēšanās pieejamas arī divvietīgas palātas, kurās iespējams uzturēties kopā ar kādu tuvinieku, ģimenes locekli vai draugu.

IMG_0103.jpgIMG_0200.jpg

Ādažu privātslimnīcas klienti tiek nodrošināti ar veselīgām, garšīgām un augstvērtīgi pagatavotām maltītēm. Īpašai klientu lutināšanai iespējami arī individuāli pasūtījumi.

IMG_0131.jpgIMG_2321.jpgIMG_2532.jpg

Lai klienti justos droši, ērti sasniedzamā vietā pie gultas ierīkota māsas izsaukšanas poga, skābekļa pievads un nepieciešamības gadījumā - iespēja turpat palātā pieslēgt jebkuru medicīnisko aparatūru.

 

Pacientiem iespējams izvēlēties sev piemērotu laiku laiku kad veikt manipulāciju.

Klinika pacientam piedāvā iespēju brivi izvelēties gan ārstu un, kas veiks viņam nepieciešmo manipulāciju, gan anesteziologu,

kā ari garantiju, ka viņa izvēlētais speciālists būs viņam piejams 24 st diennakti ieskaitot brīvdienas, nedeļu ilgi pēc operācijas telefoniskām konsultacijām , kā ari sarežģijumu gadijuma bez papildu samaksas ieradīsies mājas vizītē.

Operāciju zāle aprīkota ar daudzfunkcionālu operāciju galdu, datorizētu narkozes aparatūru, perfuzoriem un citu profesionālai klientu aprūpei nepieciešamā tehniku. Operāciju zāles modernais aprīkojums nodrošina iespēju veikt plaša spektra operācijas – ķirurģiskās, plastiskās un kosmētiskās, endoskopiskās, traumatoloģiskās, uroloģiskās un citas.
Slimnīcas personālu veido augsti kvalificētu ārstu un mediķu kolektīvs, kas ikvienam klientam nodrošina individuālu pieeju, profesionālu attieksmi un pirmklasīgu aprūpi visā atveseļošanās periodā.