Sejas
operācijas

Sejas plastiskās operācijas ir efektīvākais veids, kā ar mūsdienīgām metodēm iespējams novērst ādas novecošanas rezultātā radušās krunciņas, grumbas un rievas uz pieres, virs lūpu kaktiņiem un ap acīm, kā arī uzlabot noslīdējušas sejas ādas ovāla līnijas, atjaunot sejas un kakla ādas tvirtumu un jaunību. Sejas plastiskās operācijas ietver deguna, ausu un lūpu formas korekciju, radot iespēju ikvienam baudīt sava ārējā un iekšējā skaistuma harmoniju.

Acu
kosmētiskā
korekcija

Acu plastiskās operācijas tiek veiktas, lai novērstu novecošanas rezultātā radušos vizuālos defektus vai iedzimtas un traucējošas acu plakstiņu īpatnības, kas daļai cilvēku parādās jau 20-30 gadu vecumā.

Acu plakstiņu korekcija ir ieteicama, ja augšējo plakstiņu āda nokaras pāri skropstām, daļēji aizsedzot redzeslauku, kā arī padarot sejas izteiksmi nogurušu un bēdīgu. Tā ļauj novērst nevēlamās grumbas ap acīm, atbrīvoties no liekajām ādas krokām, maisiņiem un tumšajiem lokiem zem acīm.

Efekts saglabājas 7-10 gadus.

Griezuma līnijas tiek profesionāli nomaskētas zem apakšējām skropstām un augšējo plakstiņu krokas līnijām.

Pēc operācijas ap acīm var būt vērojama tūska un asins izplūdumi, kas pilnībā izzūd 7-10 dienu laikā.

Acu plastiskā operācija tiek veikta sedācijas un vietējā anestēzijā, padarot nejūtas operācijas laikā skartās vietas. Operācija nav ilgāka par 1 stundu , un jau pēc nelielas atpūtas klients var doties mājās.

„Ādažu privātslimnīcas” speciālisti nodrošina profesionālu klientu aprūpi un konsultācijas līdz pilnīgai atveseļošanai.

Ausu
formas
korekcija

Ausu plastiskās operācijas tiek veiktas, lai uzlabotu ausu formu, novērstu traumu rezultātā radušās sekas vai iedzimtus vizuālos defektus.

Operācijas laikā auss skrimslim tiek izveidota vēlamā forma un pozīcija, ja ausis nepieciešams pietuvināt galvai. Grieziens tiek izdarīts aiz auss un rētas nav pamanāmas.

Ausu plastiskā operācija tiek veiktas vietējā anestēzijā, padarot nejūtīgas tikai operācijas laikā skartās vietas. Operācija ilgst 1-1,5 stundas, un jau tūlīt pēc tās klients var doties mājās.

Labāka kosmētiskā efekta sasniegšanai pirmajā nedēļā pēc operācijas ieteicams ap galvu nēsāt elastīgu saiti vai pieguļošu cepuri.

„Ādažu privātslimnīcas” speciālisti nodrošina profesionālu klientu aprūpi un konsultācijas līdz pilnīgai atveseļošanai.

Deguna
formas
korekcija

Deguna plastiskās operācijas tiek veiktas, lai mainītu vai uzlabotu deguna formu un izmēru, likvidētu traumu rezultātā radušos vai iedzimtus vizuālus defektus.

Plastikas ķirurgi ieteiks un piemēros atbilstošākās korekcijas, lai panāktu vēlamo efektu, deguna dabisku izskatu un harmoniju ar pārējiem sejas vaibstiem. 

Deguna formas plastisko operāciju laikā netiek skartas elpošanai būtiskas funkcijas un elpošana netiek apgrūtināta arī pēc operācijas. Griezieni tiek veikti deguna iekšpusē, tādējādi rētas nav pamanāmas. Efekts pēc operācijas saglabājas visa mūža garumā.

Deguna plastiskā operācija tiek veikta vispārējā narkozē un tādeļ ir nesāpīga. Stacionārā mediķu uzraudzībā jāuzturas 1 - 2 diennaktis.

Pēc operācijas 6-10 dienas ieteicams nēsāt ģipša pārsēju, lai noturētu degunu pareizā pozīcijā un neļautu tam pastiprināti tūkt. Tūska pēc operācijas pilnībā izzūd 2-4 nedēļu laikā.

„Ādažu privātslimnīcas” speciālisti nodrošina profesionālu klientu aprūpi un konsultācijas līdz pilnīgai atveseļošanai.

Lūpu
formas
korekcija

Lūpu formas korekcija tiek veikta, lai padarītu izteiksmīgāku lūpu formu, uzlabotu to apjomu, padarītu lūpas krāšņākas un pilnīgākas.
Lūpu formas korekcija tiek veikta arī gadījumos, kad nepieciešams novērst iedzimtus vai dzīves laikā iegūtus vizuālos defektus un uzlabotu asimetriskas formas lūpas.

Lūpu formas korekcijas laikā ar ļoti smalku mikroadatu nepieciešamajās vietās lūpās ļoti precīzi tiek injicēta speciāla pildviela. Kosmētiskajā ķirurģijā tiek plaši izmatotas tādas pildvielas kā restilāns, juvaderm, hialuronskābe, kas ir dabīgi, droši un antialerģiski līdzekļi. Lūpu formas uzlabošanu iespējams veikt arī ar tauku šūnu transplantācijas metodi, kad tauku šūnas tiek paņemtas no vienas ķermeņa zonas un pārvietotas uz citu.

Lūpu formas korekcija tiek veikta vietējā anestēzijā, padarot nejūtīgas tikai operācijas laikā skartās vietas. Procedūra ilgst 30 minūtes un tūlīt pēc tās klients var doties mājās.

Ja lūpu formas korekcijai tiek izmantota tauku šūnu transplantācijas metode, klientam slimnīcā jāuzturas 1 diennakts, kad no vēdera priekšējās sienas tiek paņemtas tauku šūnas un pēc īpašas laboratoriskas apstrādes ievadītas uzlabojamā vietā – lūpās.

Pēc lūpu formas korekcijas iespējama tūska un nelieli asinsizplūdumi zilumu veidā, kas pilnībā izzūd 7-10 dienu laikā.

Efekts saglabājas ilglaicīgs.

„Ādažu privātslimnīcas” speciālisti nodrošina profesionālu klientu aprūpi un konsultācijas līdz pilnīgai atveseļošanai.

Sejas
un
kakla
ādas
atjaunināšana

Sejas un kakla ādas plastiskās operācijas tiek veiktas, lai novērstu novecošanas rezultātā radušās sekas, kad mīkstajiem audiem un taukaudiem noslīdot uz leju, sejas un kakla āda zaudējusi tvirtumu un elastību, mainot sejas ovāla līniju.

Operācijas laikā tiek nostiepta sejas, vaigu un kakla āda, likvidētas liekās ādas krokas un zemādas tauku slānis, pacelti noslīdējušie sejas un kakla muskuļi, kā arī uzlabota to atbalsta sistēma.

Rezultātā sejas vaibsti kļūst gludāki, āda tvirtāka un elastīgāka, un jūs atkal izskatāties tik jauni un pievilcīgi, kā patiešām jūtaties. Efekts pēc operācijas saglabājas 7 - 10 gadus.     

Operācijas griezieni tiek veikti galvas apmatojuma daļā ap ausīm, tādējādi rētas nav pamanāmas.

Sejas un kakla ādas plastiskā operācija tiek veiktas vispārējā narkozē un ir nesāpīga.

Jāņem vērā, ka pēc operācijas sejā var būt vērojami asins izplūdumi un tūska, kas pilnībā izzūd aptuveni 2 nedēļu laikā.

Stacionārā mediķu uzraudzībā jāuzturas 1-2 diennaktis.

„Ādažu privātslimnīcas” speciālisti nodrošina profesionālu klientu aprūpi un konsultācijas līdz pilnīgai atveseļošanai.