Ādažu
Privātslimnīca

Ādažu Privātslimnīca atrodas Rīgas tuvumā Ādažu centrā, radot ērtus un mājīgus apstākļus, kuros mūsu pacienti var baudīt mieru un atpūtu. Palātu iekārtojums un slimnīcas personāla profesionālā aprūpe ļauj tajā justies kā viesnīcā.

Atbalsts personām ar īpašām vajadzībām Ādažu Privātslimnīcas pakalpojumu saņemšanai:

Lai nodrošinātu nepieciešamo palīdzību un atbalstu personām ar īpašām vajadzībām privātslimnīcas apmeklējuma laikā, ēkas ārpusē pie ieejas durvīm ir izsaukuma poga, pēc kuras signāla klientam pretī iznāks mūsu darbinieks. Tālāk slimnīcas personāls nodrošinās visu nepieciešamo palīdzību un asistenci visā slimnīcas apmeklējuma laikā. Privātslimnīcas rīcībā ir arī riteņkrēsls, ar kura palīdzību iespējams nodrošināt personas ar kustību ierobežojumiem pārvietošanos slimnīcā un tai piegulošajā teritorijā.

Vienvietīgās palātas aprīkotas ar gultām, kuras ērti pielāgojamas katra klienta individuālām vajadzībām, kā arī dušu, tualeti un TV. Palātās pieejams arī interneta pieslēgums.

Pēc klientu vēlēšanās pieejamas arī divvietīgas palātas, kurās iespējams uzturēties kopā ar kādu tuvinieku, ģimenes locekli vai draugu.

Ādažu Privātslimnīcas klienti tiek nodrošināti ar veselīgām, garšīgām un augstvērtīgi pagatavotām maltītēm. Īpašai klientu lutināšanai iespējami arī individuāli pasūtījumi.

Lai klienti justos droši, ērti sasniedzamā vietā pie gultas ierīkota māsas izsaukšanas poga, skābekļa pievads un nepieciešamības gadījumā - iespēja turpat palātā pieslēgt jebkuru medicīnisko aparatūru.

Pacientiem iespējams izvēlēties sev piemērotu laiku kad veikt manipulāciju.

Klīnika pacientam piedāvā iespēju brīvi izvelēties gan ārstu un, kas veiks viņam nepieciešamo manipulāciju, gan anesteziologu, kā ari garantiju, ka viņa izvēlētais speciālists būs viņam pieejams 24 stundas diennaktī, ieskaitot brīvdienas, nedēļu ilgi pēc operācijas telefoniskām konsultācijām , kā ari sarežģījumu gadījumā bez papildu samaksas ieradīsies mājas vizītē.

Slimnīcas personālu veido augsti kvalificētu ārstu un mediķu kolektīvs, kas ikvienam klientam nodrošina individuālu pieeju, profesionālu attieksmi un pirmklasīgu aprūpi visā atveseļošanās periodā.

Adrese: Gaujas iela 13/15, Ādažu pagasts
Telefons: +371 67 997 898
E-pasts: hospital@ml.lv

Ādažu privātslimnīcas palāta
laimīgs Ādažu privātslimnīcas pacients
Ādažu privātslimnīcas personāls