Ātrākais ceļš uz formīgām krūtīm

22/10/2020

dr. jānis zaržeckis kāpj augšā pa kāpnēm

Skaistas un formīgas krūtis ir daudzu sieviešu sapnis. Taču ne visām daba to ir dāvājusi. Dažādu iemeslu dēļ sieviešu krūtis laika gaitā var mainīt savu formu vai izmēru. Tam mēdz būt vairāki iemesli – iedzimtība, slimības, hormonālie traucējumi, grūtniecība un bērna barošana ar krūti. Pateicoties mūsdienu tehnoloģijām, jebkuru ķermeņa nepilnību ir iespējams labot. Ja sievieti neapmierina savs krūšu izmērs vai forma, ar krūšu korekcijas un palielināšanas operācijas palīdzību to viegli var koriģēt.

Krūšu palielināšana

Krūšu palielināšanas operācija ir īpaši efektīva. Tās laikā ar implantu vai pacientes taukaudu palīdzību tiek panākts nepieciešamais krūšu izmērs. Pārsvarā operācija tiek veikta ar speciālu silikona implantu palīdzību. To galvenā priekšrocība ir tas, ka laika gaitā tie nemaina savu tilpumu, turklāt pat gadījumos, ja notiek implanta plīsums, silikona gēls neiztek un nenodara nekāda veida kaitējumu sievietes veselībai. Ar implantu palīdzību var panākt gandrīz jebkādu rezultātu, jo pacientei ir iespēja izvēlēties implanta tilpumu, formu un pacēlumu. Jo lielāks ir implanta tilpums, jo lielākas būs krūtis. Implanta forma nosaka rezultāta dabiskumu – ar anatomiskiem jeb pilienveida implantiem krūtis izskatīsies dabiskākas, bet apaļās formas implanti būs piemērotāki sievietēm, kas vēlētos izteiksmīgāku dekoltē.

Krūšu korekcija

Krūšu palielināšanu ir iespējams apvienot arī ar krūšu formas korekcijas operāciju. Krūšu formas korekcija tiek veikta, lai atjaunotu krūšu formu, tvirtumu un ādas elastību. Īpaši tas ir raksturīgi dzemdējošām sievietēm, jo pēc bērna iznēsāšanas un barošanas ar krūti, tās zaudē savu formu. Operācijas laikā krūtis tiek piepaceltas un tiek likvidēta nokarājusies āda.

Krūšu operācijas tiek veiktas zem vispārējas narkozes. Pēc operācijas diennakti vajag uzturēties stacionārā mediķu uzraudzībā. Pēc operācijas ir ieteicams atteikties no roku cilāšanas, fiziskās slodzes, alkohola lietošanas un iešanas pirtī.

Krūšu palielināšana un krūšu formas korekcija ir mūsdienīgas un efektīvas operācijas, kas palīdz sievietēm justies pašpārliecinātām un skaistām. Dr. Jāņa Zaržecka un Dr. Tālivalža Krūmiņa plastiskās ķirurģijas klīnikā strādā pieredzējušu speciālistu komanda, kas sniedz vislabāko pacientu aprūpi, konsultācijas līdz pilnīgai atveseļošanai un nodrošina vislabāko iespējamo rezultātu, kurš noteikti neliks jums vilties!

Jaunākie raksti
PLASTISKĀS ĶIRURĢIJAS KLĪNIKA
Klīnikas ķirurgi Dr. Zaržeckis un Dr. Krūmiņš

Plastiskās un estētiskās ķirurģijas centrs „Ādažu privātslimnīca” ir Latvijas vadošo plastikas ķirurgu Dr. Jāņa Zaržecka un Dr. Tālivalža Krūmiņa privātprakse, kur tiek sniegti augstākās kvalitātes pakalpojumi estētiskajā, rekonstruktīvajā un rokas ķirurģijā.

KONTAKTI