Kā atsvaidzināt ārējo izskatu?

11/04/2022

sievietei tiek atsvaidzināta novecojusi seja

Gadu gaitā sejā var parādīties novecošanās pazīmes, kas var ietvert grumbas, krokas, nokarenu ādu, kas zaudējusi tvirtumu. Lai risinātu šīs problēmas, ir pieejamas daudzas sejas atjaunošanas procedūras, taču var būt grūti izlemt, kura ārstēšana ir piemērotākā. Tādēļ nepieciešama konsultācija, lai ķirurgs varētu noteikt sejas anatomijas īpatnības un sniegt ieteikumus.

Kakla ādas savilkšana

Kad kakls noveco ātrāk nekā seja vai ievērojams svara zudums atstāj daudz liekās ādas, daži pacienti pirmo vēlas mainīt tieši kakla izskatu. To iespējams panākt ar kakla ādas atjaunināšanu. Tās ietvaros tiek noņemti liekie tauki un vaļīgā, nokarenā āda, kā arī tiek mainīta kakla muskuļu pozīcija, atklājot slaidu, jauneklīgu kaklu. Dažos gadījumos ir nepieciešama kakla tauku atsūkšana, lai noņemtu liekos taukaudus.

Lūpu korekcija

Lūpu forma un apjoms sniedz cilvēku pirmo iespaidu pāris sekundēs. Paaugstinātiem mutes kaktiņiem ir simpātisks efekts un pilnīgas, labi veidotas lūpas tiek uztvertas kā pievilcīgas. Lūpu korekcijas procedūras laikā ar ļoti smalku adatu parasti lūpās tiek injicēta hialuronskābe, restilāns, kas ir drošs un atialerģisks. Iespējams veikt arī ar tauku šūnu transplantāciju. Korekcija uzlabo apjomu, padara lūpas izteiksmīgākas un pilnīgākas.

Plakstiņu pacelšana 

Laika gaitā plakstiņu āda sāk zaudēt elastību, izraisot to nokarāšanos. Tas var likt izskatīties vecākam un vairāk nogurušam, nekā tas ir patiesībā. Ģenētikai un dzīvesveidam ir liela nozīme cilvēku novecošanās procesā. Plakstiņu korekcija jeb blefaroplastika ir procedūra plakstiņu izskata atjaunošanai. Tā var uzlabot apakšējo plakstiņu ādu, noslīdēšanu, maisiņus un grumbas. Plakstiņu pacelšanas operāciju var veikt vienam vai abiem, uz augšējiem, apakšējiem vai abiem plakstiņiem. 

Sejas liftings 

Novecojot, ādai sejas lejasdaļā ir tendence nokarāties, parādās krokas un grumbas. Šīs sekas bieži rodas kā daļa no dabiskā novecošanās procesa. Daži faktori, tostarp vide un ģenētika, kā arī saules iedarbība un ieradumi, piemēram, smēķēšana, var izraisīt priekšlaicīgu novecošanās pazīmju parādīšanos. Veicot sejas liftinga operāciju jeb ritidektomiju, tā palīdz izskatīties jaunākiem un justies pārliecinātākiem par savu izskatu.

Katras klīnikas speciālistiem ir jāstrādā ar katru pacientu atsevišķi, lai noteiktu un definētu viņa mērķus un šaubas. Tas palīdz izveidot ideālu procedūru plānu, lai sasniegtu viņu vēlmes par estētisku ideālu.

Jaunākie raksti
PLASTISKĀS ĶIRURĢIJAS KLĪNIKA
Klīnikas ķirurgi Dr. Zaržeckis un Dr. Krūmiņš

Plastiskās un estētiskās ķirurģijas centrs „Ādažu privātslimnīca” ir Latvijas vadošo plastikas ķirurgu Dr. Jāņa Zaržecka un Dr. Tālivalža Krūmiņa privātprakse, kur tiek sniegti augstākās kvalitātes pakalpojumi estētiskajā, rekonstruktīvajā un rokas ķirurģijā.

KONTAKTI