Kā tikt pie slaidām kājām?

16/07/2020

raksta kā tikt pie slaidām kājām attēls

Skaistas un slaidas kājas ir teju katras sievietes sapnis. Lai to sasniegtu, sievietes nereti stundām ilgi pavada laiku trenažieru zālēs, ievēro diētas un seko līdzi savam uzturam. Taču nereti ar to nepietiek, lai piepildītu mērķi. Šķība kāju forma, lieki tauki ceļgalos, augšstilbos un apakšstilbos, neizteiksmīgi kāju muskuļi – tie ir tikai daži no iemesliem, kāpēc kājas neizskatās tā, kā no žurnāla vāka. Šādās situācijās drošs risinājums ir kāju formas korekcija.

Kas ir kāju formu korekcija?

Kāju formas korekcija ir mūsdienīga plastiskā operācija, ar kuras palīdzību droši, ātri un nesāpīgi ir iespējams tikt pie vēlamas kāju formas, padarīt tās slaidākas vai tikt vaļā no kāda defekta. 

Kāju operāciju veidi

Ar operācijas palīdzību ir iespējams iegūt gandrīz jebkādu vēlamu efektu. Pirmās konsultācijas laikā plastiskais ķirurgs palīdzēs noteikt, kāda veida operācija tieši ir jāveic. Piemēram, gadījumā, ja pacientu neapmierina kāju forma vai izliekums, ir iespējams veikt implanta ievietošanas operāciju. Taču, ja pacients vēlās padarīt kājas vizuāli slaidākas, padarīt mazākus ikrus vai apakšstilbus, samazināt kāju apkārtmēru vai likvidēt taukus ceļgalu rajonā. ir iespējams veikt tauku atsūkšanu jeb liposakciju. Operācijas laikā tiek likvidēti liekie taukaudi, un rezultāts saglabājas visa mūža garumā.

Viss, kas jāzina par kāju formas korekciju 

Kāju formas korekcija ir pilnīgi nesāpīga procedūra, jo tiek veikta zem vispārējas narkozes. Operācijas gaitā virs kājas muskuļa tiek ievietots implants. Tas ir izgatavots no ar cilvēka audiem bioloģiski saderīga materiāla, tas neizraisa alerģiju un lieku diskomfortu. Griezumi tiek veikti kāju iekšējā daļā, tādēļ tie ir maz redzami. Operācijas efekts saglabājas visa mūža garumā. 

Pēc kāju formas korekcijas 

Pēc operācijas diennakti jāuzturās klīnikā mediķu uzraudzībā, taču uzreiz pēc tam drīkst atgriezties mājās. Pēc kāju formas korekcijas ir jāievēro tie paši piesardzības pasākumi, kas jāievēro pēc jebkuras operācijas. Jāatsakās no liekas fiziskas slodzes, nedrīkst apmeklēt pirti un saunu, kā arī nedrīkst lietot rūgstošus dzērienus. 

Kāju formas korekcijas , kas katrai sievietei ļauj sasniegt sapni par slaidām kājām kā no žurnāla vāka. Dr. Jāņa Zaržecka un Dr. Tālivalža Krūmiņa plastiskās ķirurģijas klīnikas pieredzējuši ārsti palīdzēs jums vertret kirurgiskas operacijas panakumu iespejas šī mērķa sasniegšanā!

Jaunākie raksti
PLASTISKĀS ĶIRURĢIJAS KLĪNIKA
Klīnikas ķirurgi Dr. Zaržeckis un Dr. Krūmiņš

Plastiskās un estētiskās ķirurģijas centrs „Ādažu privātslimnīca” ir Latvijas vadošo plastikas ķirurgu Dr. Jāņa Zaržecka un Dr. Tālivalža Krūmiņa privātprakse, kur tiek sniegti augstākās kvalitātes pakalpojumi estētiskajā, rekonstruktīvajā un rokas ķirurģijā.

KONTAKTI