Kā uzlabot lūpu formu ar hialuronskābes injekciju palīdzību?

11/12/2020

sieviete pēc lūpu palielināšanas ar hialuronskābes injekciju palīdzību

Jau no seniem laikiem par vienu no galvenajām skaistuma pazīmēm tiek uzskatītas koptas un pilnīgas lūpas. Tieši tāpēc, lai lūpas vienmēr izskatās skaistas un izteiksmīgākas, sievietes velta tik daudz pūļu. Pateicoties mūsdienu kosmetoloģijai, šobrīd katrai sievietei ir iespēja tikt pie tāda lūpu apjoma un formas, kādu tās vēlās.

Unikāls risinājums, lai iegūtu skaistas un izteiktākas lūpas, ir hialuronskābes filleru injekcijas. Ar hialuronskābes injekcijām jeb tā sauktajiem lūpu filleriem ir iespējams ne tikai mitrināt lūpas, izlīdzināt sīkas grumbiņas un padarīt tās vizuāli lielākas, bet arī labot to formu un novērst dažādus lūpu defektus.

Kas ir hialuronskābe?

Hialuronskābe ir dabiska viela, kas ikdienā atrodas cilvēka ķermenī. Tā ir ļoti svarīgs veselīgas ādas komponents, kas atbild par ādas tvirtumu, elastību un krunciņu izlīdzināšanu. Veicot ūdens molekulu piesaisti, hialuronskābe piedalās kolagēna un elastība sintēzē. Tieši šie komponenti liek mūsu ādai un lūpām izskatīties mitrinātām un veselīgām.

Kā darbojas hialuronskābe un kā tā palīdz uzlabot lūpu formu?

Normālā un veselīgā cilvēka ķermenī ādas sastāva ir optimāls hialuronskābes daudzums, taču dažādu iemeslu dēļ tas var samazināties. Samazinoties hialuronskābes daudzumam lūpās, tās zaudē savu apjomu. Tieši tāpēc lūpu formas korekcijas laikā ar filleru palīdzību tiek aizpildīti šie apjoma zuduma dēļ radušies tukšumi un rieviņas. Rezultātā lūpas paliek “pilnīgākas”.

Pēc šī paša principa notiek arī lūpu formas korekcija. Mēdz gadīties, ka pacientam ir kāds iedzimts defekts vai iegūta trauma, kuru rezultātā izmainās lūpu kontūra. Piemēram, lūpas ir nesimetriskas, lūpu kaktiņi ir vērsti uz augšu vai uz leju vai arī pacientu vienkārši neapmierina viņa dabiskā lūpu forma. Asimetriska lūpu forma vizuāli izmaina sejas kontūru un proporcijas, savukārt uz leju vērsti lūpu kaktiņi padara seju  vizuāli vecāku, nogurušu un bēdīgu.

Lai izlabotu šos defektus, lūpā nepieciešamās vietās tiek ievadīti hialuronskābes filleri. Tie aizpilda tukšumu un lūpas vizuāli izskatās simetriskas. Vairāk par hialuronskābes injekcijām varat lasīt šeit.

Hialuronskābe ir unikāla, droša un pilnīgi dabiska viela, ar kuras palīdzību ir iespējams iegūt skaistas un pilnīgas lūpas. Filleru injekcijas ne tikai uzlabo lūpu estētiku, bet arī palīdz novērst nopietnus lūpu vizuālos defektus, kā arī atbrīvoties no kompleksiem un justies pārliecinātam par savu izskatu!

Jaunākie raksti
PLASTISKĀS ĶIRURĢIJAS KLĪNIKA
Klīnikas ķirurgi Dr. Zaržeckis un Dr. Krūmiņš

Plastiskās un estētiskās ķirurģijas centrs „Ādažu privātslimnīca” ir Latvijas vadošo plastikas ķirurgu Dr. Jāņa Zaržecka un Dr. Tālivalža Krūmiņa privātprakse, kur tiek sniegti augstākās kvalitātes pakalpojumi estētiskajā, rekonstruktīvajā un rokas ķirurģijā.

KONTAKTI