Kā var palīdzēt krūšu korekcija?

03/09/2021

sieviete pirms krūšu korekcijas operācijas apsver tās nepieciešamību

Krūšu korekcija ir viens no pieprasītākajiem plastiskās ķirurģijas pakalpojumiem pasaulē. Ļoti bieži operācija tiek veikta tāpēc, ka iegūstot savas ideālās krūtis, sieviete kļūst pašpārliecinātāka un sievišķīgāka. Kad nepieciešamība veikt krūšu korekciju ir izvērtēta, tālākais veselības stāvokļa un operācijas iespēju novērtējums ir plastikas ķirurgu rokās.

Kad veikt krūšu korekciju?

Ja krūtis ir nesimetriskas, noslīdējušas, pēc bērna zīdīšanas ir zaudējušas savu tvirtumu un formu, krūtis ir mazas, vai tieši pretēji – pārāk lielas, šie ir pāris galvenie iemesli, kad noteikti būtu vērts apsvērt veikt krūšu korekciju. Tā ir vienkārša operācija, kuras laikā tiks savilkta noslīdējusī āda, krūtis paceltas augstāk un atjaunota krūts dabīgā forma.

Kā veiksmīgi sagatavoties operācijai?

Pirmais solis ir konsultācija. Svarīgi, lai katram pacientam viss būtu skaidrs par sagatavošanos, operācijas norisi un atveseļošanos. Konsultācijas laikā tiks izlemts, kad vislabāk veikt operāciju, kādus dokumentus nepieciešams noformēt, kādus laboratoriskos izmeklējumus veikt. Tā kā operācija tiek veikta vispārējā narkozē, tā ir pilnībā nesāpīga. Lai arī parasti uztraukums ir neizbēgams, jāatceras, ka esiet profesionālu un pieredzējušu ārstu rokās.

Kas jāievēro pēc operācijas?

Šai ķirurģiskajai procedūrai būs jāpielāgo sava ikdiena un dzīves aptuveni turpmākajam mēnesim pēc operācijas. Stacionārā mediķu uzraudzībā būs jāuzturas 1 diennakts. Pēc nedēļas varēs noņemt pārsējus, visu turpmāko mēnesi būs jānēsā speciāls krūšturis, kas noturēs ādu vietā un neļaus nekam citam berzties gar šuvēm. Aptuveni mēnesi nav ieteicams doties uz saunu, baseinu, intensīvi nodarboties ar sportu, līdz šuves nav sadzijušas, jo sviedri kairinās brūci. Pēc operācijas šuves tiek noņemtas 7. dienā, līdz tam ieteicams ievērot mierīgu dzīvesveidu un atpūsties.

Gadu gaitā vēlme veikt krūšu korekciju jeb mastopeksiju arvien palielinās. Tas uzrunā tik daudzus cilvēkus, jo rezultāts ir ilglaicīgs un ļauj sevi iemīlēt citādākā veidolā nekā ierasts.

Ir svarīgi, lai jau konsultācijas laikā pacients uzticētos savam plastikas ķirurgam un būtu pārliecināts par savu izvēli. Mūsu plastiskās ķirurģijas klīnika ir viena no labākajām Latvijā, jo komandā ir augsti kvalificēti plastikas ķirurgi, kā arī piedāvātais plastisko operāciju veidu spektrs ir plašs.

Jaunākie raksti
PLASTISKĀS ĶIRURĢIJAS KLĪNIKA
Klīnikas ķirurgi Dr. Zaržeckis un Dr. Krūmiņš

Plastiskās un estētiskās ķirurģijas centrs „Ādažu privātslimnīca” ir Latvijas vadošo plastikas ķirurgu Dr. Jāņa Zaržecka un Dr. Tālivalža Krūmiņa privātprakse, kur tiek sniegti augstākās kvalitātes pakalpojumi estētiskajā, rekonstruktīvajā un rokas ķirurģijā.

KONTAKTI