Kad var palīdzēt ausu korekcija?

23/08/2022

skaistu sievieti gatavo ausu korekcijai

Ausu korekcijas operācija ir estētiskās ķirurģijas procedūra, lai mainītu ausu formu. Ausu korekcija ir droša operācija, lai apmierinātu pacienta vēlmes un uzlabotu izskatu. Tas nav nekas neierasts, ja jūs neapmierina sava ausu forma, mūsdienās tas skar daudzus cilvēkus. Otoplastika var būt lielisks risinājums cilvēkiem, kuri vēlas līdzsvarotu un proporcionālāku izskatu.

Ausu korekcija ir pazīstama kā otoplastika, ko ļoti bieži veic tieši bērni un pusaudži. Ausu operācija nav piemērota bērniem ļoti jaunā vecumā, jo auss skrimslis ir pārāk mīksts, lai ar to veiktu ķirurģiskas manipulācijas. Pirms pieņemat lēmumu, pārliecināties, kāpēc vēlaties ausu korekcijas operāciju. Veltiet laiku, lai pārdomātu savu lēmumu un uzzinātu vairāk par to, vai kosmētiskā ķirurģija jums ir piemērota, jautājot speciālista viedokli.

Kad vajadzētu apsvērt otoplastiku?

Katram ir sev piemērotākais laiks, lai pieņemtu šo lēmumu, tomēr ja izskats neapmierina jau mazotnē, lai tas neizraisītu psiholoģiskas problēmas, operāciju var veikt sasniedzot vismaz 6 gadu vecumu, kad skrimslis ir pilnībā attīstījies. Varat apsvērt otoplastiku, ja auss vai ausis izceļas pārāk tālu no galvas, tās ir lielas proporcionāli galvai, jāatbrīvojas no iedzimtas vai traumas laikā iegūtas deformācijas. Otoplastika parasti tiek veikta abām ausīm, lai optimizētu simetriju. Otoplastika nemaina ausu atrašanās vietu un spēju dzirdēt.

Kas ietverts ausu korekcijas operācijā?

Tas, kas notiek ausu korekcijas operācijas laikā, ir atkarīgs no izvēlētā operācijas veida. Tas parasti ietver neliela griezuma veikšanu aiz auss, lai atklātu auss skrimsli un pielāgotu tā formu. Kad forma pārveidota vai tās novietotas tuvāk galvai, tiek uzliktas šuves auss aizmugurē. Otoplastika ilgst aptuveni 30 minūtes. Parasti tajā pašā dienā iespējams doties mājās.

“Ādažu privātslimnīcas” ķirurgi jau vairāk nekā 30 gadus veic šāda veida operācijas. Tas sniedz pārliecību par speciālistu pieredzi, veicot neskaitāmi daudz šāda veida procedūras. Otoplastika ir vienkārša operācija, kas ļauj ātri iegūt vēlamo rezultātu.

Jaunākie raksti
PLASTISKĀS ĶIRURĢIJAS KLĪNIKA
Klīnikas ķirurgi Dr. Zaržeckis un Dr. Krūmiņš

Plastiskās un estētiskās ķirurģijas centrs „Ādažu privātslimnīca” ir Latvijas vadošo plastikas ķirurgu Dr. Jāņa Zaržecka un Dr. Tālivalža Krūmiņa privātprakse, kur tiek sniegti augstākās kvalitātes pakalpojumi estētiskajā, rekonstruktīvajā un rokas ķirurģijā.

KONTAKTI