Kādus krūšu implantus vislabāk izvēlēties?

30/01/2020

kādus krūšu implantus izvēlēties

Krūšu palielināšana mūsdienās ir populārākā plastiskās ķirurģijas manipulācija pasaulē. Formīgas un skaistas krūtis ir daudzu sieviešu sapnis, taču ne vienmēr sievietēm ir paveicies un to dabiskais krūšu lielums viņas apmierina. Tieši tāpēc šādās situācijās krūšu palielināšanas operācijas ir lielisks risinājums, kā šo mērķi sasniegt.

Operācija ir ļoti mūsdienīga un ar implantu palīdzību ir iespējams iegūt dažādu izmēru un formas krūtis. Šobrīd ir pieejami daudz dažādu implantu veidu. Kā izvēlēties sev atbilstošus un kādas ir to galvenās atšķirības?

Atšķirība starp silikona vai sālsūdens implantiem

Mūsdienās plaši tiek izmantoti divi implantu pildījuma veidi – silikona un sālsūdens jeb fizioloģiska šķīduma implanti. Sālsūdens implantus piepilda operācijas laikā, kamēr silikona implanti jau pirms operācijas ir nepieciešama izmēra un formas. Populārāki ir tieši silikona implanti, jo tam ir daudz variāciju un alternatīvu. Kā arī dzīves laikā silikona implanti nemēdz zaudēt savu tilpumu un formu. Neskatoties uz daudziem mītiem, ir pierādīts, ka silikona implanti neizraisa alerģijas un ir pilnīgi droši par nedzemdējušam sievietēm.

Apaļie vai anatomiskie implanti?

Nereti šo izvēli sievietēm pieņemt ir visgrūtāk. Galvenais aspekts, kas jāņem vērā, izvēloties implantu formu, ir vēlamais rezultāts. Ir jāizlemj, cik vizuāli dabisku rezultātu jūs gribētu sasniegt. Ar apaļajiem implantiem ir iespējams iegūt sievišķīgāku un izteiktāku dekoltē, bet pilienveida jeb anatomiskie vai lāsītes formas implanti sniegs dabiskāku izskatu. Taču arī tas uzreiz nenozīmē, ka ar apaļiem implantiem rezultāts būs “nedabisks un apaļš”. Tas ir vēl viens populārs mīts. Ievietojot implantu, tiek ņemti vērā arī citi aspekti, piemēram, implanta profils. Tas var būt zems vai augstāks. Ja profils ir zems un implanta tilpums ir mazāks, tad rezultāts arī būs dabiskāks.

Kā izvēlēties īsto izmēru, tilpumu un pacēlumu?

Lai arī katrai sievietei nākot uz konsultāciju ir aptuvena vīzija, kādu rezultātu un cik lielas krūtis viņa vēlētos, nereti gadās, ka gala lēmumu viņai palīdz pieņemt tieši ķirurgs. Jāņem vērā, ka katras sievietes ķermenis ir unikāls un katram ķermenim ir savas īpatnības. Ķirurgs apmeklējuma laikā veic rūpīgu krūšu pārbaudi, un izvērtējot krūšu pašreizējo stāvokli un anatomiskas īpatnības, piemēram, ādas elastība, krūškurvja platums un augstums. Un jau balstoties uz šo informāciju, nosaka, kāds būtu optimālākais izmērs un forma.

Šodien katrai sievietei ir iespējams izvēlēties tieši  savām vēlmēm atbilstošu krūšu implantu veidu un formu. Mūsdienu implantu milzīgais piedāvājuma klāsts palīdzēs jebkurai sievietei justies pašpārliecinātākai un pievilcīgajai!

Jaunākie raksti
PLASTISKĀS ĶIRURĢIJAS KLĪNIKA
Klīnikas ķirurgi Dr. Zaržeckis un Dr. Krūmiņš

Plastiskās un estētiskās ķirurģijas centrs „Ādažu privātslimnīca” ir Latvijas vadošo plastikas ķirurgu Dr. Jāņa Zaržecka un Dr. Tālivalža Krūmiņa privātprakse, kur tiek sniegti augstākās kvalitātes pakalpojumi estētiskajā, rekonstruktīvajā un rokas ķirurģijā.

KONTAKTI