Ķermeņa operācijas

Ķermeņa plastiskās operācijas ietver vēdera plastiku un kāju formas korekciju. Ar visām mūsu piedāvātajām ķermeņa operācijām jūs varat iepazīties ar zemāk esošās interaktīvās operāciju kartes palīdzību:

Ķermeņa operācijas ir efektīvākais un ātrākais veids, kā likt cilvēkam justies skaistam un pārliecinātam par savu ķermeni. Ar ķermeņa operāciju palīdzību var diezgan viegli izlabot dažādas ķermeņa nepilnības, tikt vaļā no kompleksiem vai uzlabot kādu konkrētu problēmzonu. Kāju formas korekcija palīdzēs uzlabot kāju formu un izskatu, kā arī tikt vaļā no iedzītam vai iegūtām kāju nepilnībām. Gadījumā, ja cilvēka izteikta problēmzona ir vēders, tad vēdera plastika būs lielisks veids, kā atrisināt šo problēmu.

Pieredzējuši klīnikas ķirurgi uzklausīs katru pacientu, piemeklēs tam individuālu pieeju un nodrošinās labāko un efektīvāko risinājumu.

Visas ķermeņa operācijas

PLASTISKĀS ĶIRURĢIJAS KLĪNIKA
plastiskie ķirurgi Dr. Tālivaldis Krūmiņš un Dr. Jānis Zaržeckis

Plastiskās un estētiskās ķirurģijas centrs „Ādažu privātslimnīca” ir Latvijas vadošo plastikas ķirurgu Dr. Jāņa Zaržecka un Dr. Tālivalža Krūmiņa privātprakse, kur tiek sniegti augstākās kvalitātes pakalpojumi estētiskajā, rekonstruktīvajā un rokas ķirurģijā.

KONTAKTI