ķermeņa operācija

Kāju formas
korekcija

Vizuāli garas un slaidas kājas ir viens no galvenajiem mērķiem, kuru vēlas sasniegt teju katra sieviete. Taču pat ar cītīgiem treniņiem un atbilstošām diētām dažreiz nav pietiekami, lai šo mērķi sasniegtu. Un viss īpatnējas kāju anatomijas dēļ. Kāju formas korekcija tiek veikta, lai uzlabotu kāju formu un izskatu, mazinātu kāju apkārtmēru, novērstu traumu rezultātā radušos kāju muskulatūras bojājumus vai iedzimtus fiziskus un vizuālus defektus, piemēram, nepietiekami izteikti kāju muskuļi, līkas kājas ( X veida vai O veida kājas), kāju muskuļu asimetrija vai atrofija.

Kā izvēlēties nepieciešamu kāju operācijas veidu?

Mūsdienās ir pieejamas vairāku veidu kāju plastiskās operācijas. Tāpēc tās veicot, ir svarīgi saprast, kādu tieši mērķi jūs vēlaties sasniegt, Piemēram, ja ir vēlme samazināt kāju apkārtmēru potīšu, ceļgalu vai augšstilbu rajonos, piemērotāka ir tauku atsūkšanas plastiskā operācija jeb lipektomija. Vairāk par tauku atsūkšanu jūs varat lasīt šeit.

Kāju formas korekcijas cena ir 4000 Eur.

Kāju formas korekcijas norise

Lai uzlabotu kāju muskuļu estētiku vai izlabotu kādu kāju muskuļu defektu, palīdzēs kāju formas korekcijas operācija. Tā tiek veikta, virs augšstilba vai apakšstilba muskuļa ievietojot implantu un piešķirot muskuļiem vēlamo formu. Kāju formas korekcija ir nesāpīga operācija, jo tiek veikta vispārējā narkozē. Griezienu veic ceļa locītavas iekšpusē, lai rēta būtu nemanāmāka. Operācijas rezultāts ir ļoti efektīvs. Tas saglabājas visa mūža garumā.

sieviete pēc kāju formas korekcijas

Pēc kāju korekcijas operācijas

Pēcoperācijas periods nav sarežģīts. Stacionārā mediķu uzraudzībā būtu jāuzturas 1 diennakti. Brūces pēc operācijas sadzīst 1-2 nedēļu laikā. Pirmā mēneša laikā ieteicams ierobežot fiziskās aktivitātes, kurām raksturīga liela slodze uz kājām. Pakāpeniski kāju muskuļu slodzi var atjaunot.

Kāpēc tieši “Ādažu privātslimnīca?”

„Ādažu privātslimnīcas” speciālisti nodrošina profesionālu klientu aprūpi un konsultācijas līdz pilnīgai atveseļošanai. Mēs sadarbojamies tikai ar pasaulē atzītiem un populārākajiem implantu ražotājiem tas dod jums cerības uz labāko rezultātu, kurš noteikti neliks jums vilties.

Atgriezties “ķermeņa operācijas” lapā >

PLASTISKĀS ĶIRURĢIJAS KLĪNIKA
Klīnikas ķirurgi Dr. Zaržeckis un Dr. Krūmiņš

Plastiskās un estētiskās ķirurģijas centrs „Ādažu privātslimnīca” ir Latvijas vadošo plastikas ķirurgu Dr. Jāņa Zaržecka un Dr. Tālivalža Krūmiņa privātprakse, kur tiek sniegti augstākās kvalitātes pakalpojumi estētiskajā, rekonstruktīvajā un rokas ķirurģijā.

KONTAKTI