ķermeņa operācija

Vēdera
plastika

Skaists un tvirts ķermenis ir mērķis, pēc kura tiecas daudzi cilvēki. To sasniegt parasti palīdz regulāra sportošana, fiziskas aktivitātes un sabalansēts, veselīgs uzturs. Taču mēdz gadīties, ka ar to nav pietiekami, un, neskatoties uz visām pūlēm, ķermenis vienalga neizskatās tā, kā mēs vēlētos. Šādā situācijā, iespējams, jums var palīdzēt vēdera plastikas operācija.

Kas ir vēdera plastika un kādos gadījumos to veic?

Vēdera plastiskā operācija jeb abdominoplastika tiek veikta, lai uzlabotu vēdera, vēdera lejasdaļas un vidukļa formas, nostiprinātu vēdera priekšējās sienas muskulatūru, likvidētu lieko tauku slāni, atbrīvotos no liekās ādas krokām, kas radušās ādas novecošanas vai svara zudumu rezultātā, novērstu vizuālos defektus pēc grūtniecības, palīdzētu tikt vaļā no diastāzes (sprauga starp vēdera priekšējiem muskuļiem) un samazinātu vidukļa apkārtmēru un tiktu vaļā no strijām.

Vēdera plastikas veidi

Eksistē divi vēdera plastikas veidi – mini plastika un pilna vēdera plastika. Pilnā vēdera plastika tiek veikta gadījumos, ja problēmas ir skārušas gan zonu virs nabas, gan zem. Tādos gadījumos tiek likvidēta āda no vēdera apakšējas daļas, bet augšējās daļas āda tiek nostiepta. Mini vēdera plastikas laikā tiek likvidēta tikai āda no vēdera apakšas un liekie taukaudi, savukārt āda, kas atrodas virs nabas, netiek aiztikta.

Vēdera plastikas cena ir 4800 - 5800 Eur.

Operācijas norise

Vēdera plastika tiek veikta gan sievietēm, gan vīriešiem, neatkarīgi no vecuma vai ķermeņa uzbūves. Vēdera plastisko operāciju griezieni tiek piemēroti atkarībā no individuālām fiziskajām īpašībām ar mērķi sasniegt vēlamo efektu un padarīt operāciju rētas mazāk manāmas.

Operācijas tiek veiktas vispārējā narkozē un ir nesāpīgas. Stacionārā mediķu uzraudzībā jāuzturas 1 diennakti. Brūces pēc operācijas sadzīst 1-2 nedēļu laikā. Pāris nedēļas pēc operācijas ieteicams atteikties no pirts vai saunas apmeklēšanas, liekas fiziskas slodzes un rūgstošu dzērienu lietošanas.

sieviete pēc vēdera plastikas operācijas

Labāka kosmētiskā efekta sasniegšanai 1 mēnesi pēc vēdera plastiskās operācijas ieteicams nēsāt īpašu spiedošo apakšveļu vai specializēto pēcoperācijas korseti. Operācijas efekts saglabājas ilgstoši.

Kāpēc tieši “Ādažu privātslimnīca?”

Abdominoplastika jeb vēdera plastiskā operācija ir labs risinājums, kā sasniegt savu sapni par skaistu un tvirtu vēderu. „Ādažu privātslimnīcas” speciālistiem ir vairāk kā 30 gadu pieredze tieši šādu operāciju veikšanā, tas nodrošina profesionālu klientu aprūpi un konsultācijas līdz pilnīgai atveseļošanai, kā arī dod cerības uz labāko iespējamo  rezultātu, kurš noteikti neliks jums vilties.

Atgriezties “ķermeņa operācijas” lapā >

PLASTISKĀS ĶIRURĢIJAS KLĪNIKA
Klīnikas ķirurgi Dr. Zaržeckis un Dr. Krūmiņš

Plastiskās un estētiskās ķirurģijas centrs „Ādažu privātslimnīca” ir Latvijas vadošo plastikas ķirurgu Dr. Jāņa Zaržecka un Dr. Tālivalža Krūmiņa privātprakse, kur tiek sniegti augstākās kvalitātes pakalpojumi estētiskajā, rekonstruktīvajā un rokas ķirurģijā.

KONTAKTI