Ko der zināt pirms plastiskā ķirurga apmeklējuma?

27/03/2020

plastiskais ķirurgs Dr. Krūmiņš

Pirmā vizīte pie plastiskā ķirurga lielai daļai cilvēku ir ilgi gaidīts un īpašs notikums. Nereti pirms pirmās konsultācijas cilvēki mēdz uztraukties un nezināt, ko tad īsti sagaidīt no šīs vizītes un kā tai labāk sagatavoties. Patiesībā uztraukumam nav pilnīgi nekāda pamata, jo plastiskais ķirurgs ir tāds pats ārsts kā jebkurš cits. Viņa galvenais uzdevums ir parūpēties par sava pacienta labsajūtu un palīdzēt viņam sasniegt savu mērķi. Taču, lai vizīti padarītu maksimāli vienkāršu, katrs pacients pirms vizītes varētu pievērst uzmanību dažiem aspektiem.

Visbūtiskākais, kam būtu jāpievērš uzmanība, ir laba plastiskā ķirurga izvēle. Svarīgi ir izvēlēties labu un pieredzējušu ārstu, kuram ir vairāku gadu pieredze. Ķirurgam ir jāstrādā tikai ar sertificētiem un kvalitatīviem materiāliem. Pirmās vizītes laikā jums tas noteikti būtu jānoskaidro. Nekautrējaties uzdot papildus jautājumus. Ārsts labprāt uz tiem atbildēs.

Pirmā vizīte pie plastiskā ķirurga

Pirmo reizi dodoties pie plastiskā ķirurga, ir ieteicams jau iepriekš sagatavot interesējošos jautājumus. Tie var būt par dažādām tēmām, piemēram, operācijas norisi, pēcoperācijas periodu u.c. Tas palīdzēs jums neapjukt un iegūt visu informāciju, kuru jūs vēlējāties uzzināt.

Svarīgi ir arī paturēt prātā, ka katra cilvēka ķermenis ir unikāls. Tas, kas derēja vienam cilvēkam, var pavisam nederēt kādam citam. Tieši tāpēc ir jāņem vērā pacienta ķermeņa un organisma īpatnības. Mēdz būt gadījumi, kad ķermeņa individuālu anatomisku īpatnību dēļ kādu operāciju vai kosmētisku manipulāciju cilvēkam veikt nav iespējams. Vai arī plastiskās operācijas rezultāts nebūs tāds, kādu pirms konsultācijas ir iecerējis pacients. Tādos gadījumos pieredzējis ārsts jums piedāvās vislabāko alternatīvu un ieteiks, kā vislabāk un efektīvāk sasniegt rezultātu, kas būs maksimāli līdzīgs iecerētam. Mūsdienu plastiskā ķirurģija ir lielisks un efektīvs veids, kā jebkurš cilvēks var tikt pie vēlamā izskata, izlabot kādu kosmētisku defektu, uzlabot savu koptēlu vai vienkārši kļūt pašpārliecinātāks. Labs un pieredzējis plastisks ķirurgs palīdzēs jums sasniegt jūsu mērķi un noteikti neliks jums vilties!

Jaunākie raksti
PLASTISKĀS ĶIRURĢIJAS KLĪNIKA
Klīnikas ķirurgi Dr. Zaržeckis un Dr. Krūmiņš

Plastiskās un estētiskās ķirurģijas centrs „Ādažu privātslimnīca” ir Latvijas vadošo plastikas ķirurgu Dr. Jāņa Zaržecka un Dr. Tālivalža Krūmiņa privātprakse, kur tiek sniegti augstākās kvalitātes pakalpojumi estētiskajā, rekonstruktīvajā un rokas ķirurģijā.

KONTAKTI