kosmētiskā injekcija

Botulīna (botoksa) injekcijas

Gandrīz katrs cilvēks noteikti sev vēlētos skaistu un veselīgu ādu. Taču pirmās novecošanas pazīmes var parādīties jau aptuveni 25 gadu vecumā. Āda zaudē savu elastību, tajā parādās grumbas, krunciņas un rievas, noslīd acu un lūpu kaktiņi, mainās sejas kontūra. Pateicoties mūsdienu medicīnai un kosmetoloģijai, visas šīs novecošanas iezīmes var tikt labotas.

Kas ir botulīna toksīns?

Botulīna toksīns ir efektīvs un drošs līdzeklis, kas tiek plaši izmantots, lai uz laiku novērstu ādas novecošanās pazīmes, izlīdzinātu krunciņas un grumbas, kā arī padarītu sejas ādu gludu un elastīgu. Botulīna injekcijas tiek plaši izmantots ne tikai kosmetoloģijā, bet arī medicīnā. Ar tā palīdzību tiek ārstēta pastiprināta svīšana vai migrēnas.

Ar botulīna toksīna palīdzību tiek bloķēts impulss no nerva uz smalko sejas muskulatūru. Rezultātā tiek atslābināti noteikti sejas muskuļi un novērsta to saraušanās. Pēc botulīna ievadīšanas āda kļūst gluda un grumbas izlīdzinās. Savukārt neskartie sejas muskuļi turpina darboties, saglabājot dabisku sejas izteiksmi.

Botulīna injekcijas cena ir 200 - 450 Eur.

Kā tiek veiktas botulīna injekcijas?

Botulīns ļoti precīzi un nelielā daudzumā tiek injicēts nepieciešamajās sejas zonās. Injekcijai tiek izmantota ļoti smalka mikroadata, kuras radītās sāpes ir salīdzināmas ar insekta kodumu – procedūra ir gandrīz nesāpīga un anestēzija šai procedūrai nav nepieciešama. Procedūra ilgst 20-30 minūtes, un uzreiz pēc injekcijas klients var doties mājās vai turpināt savus dienas darbus. Retos gadījumos injekciju vietā var rasties nelieli zilumi. Tie ir īslaicīgi un tos var viegli apslēpt, izmantojot kosmētiku.

sieviete pēc botulīna injekcijas

Botulīna injekcijas efektivitāte

Botulīna toksīna injekcijas iedarbība vidēji saglabājas 6-12 mēnešus. Iedarbības laiks katram cilvēkam ir ļoti individuāls, jo to nosaka pacienta organisma vielmaiņas īpatnības.

Klīniskie pētījumi liecina, ka laika gaitā botulīna injekciju iedarbība kļūst ilglaicīgāka – atkārtoti radot ādas un muskuļu atslābumu noteiktās sejas zonās, zūd ieradums lietot attiecīgās sejas izteiksmes. Tāpēc nereti tiek novērots, ka pēc ilgstošām botulīna injekcijām konkrētajā vietā grumbas atkārtoti vairs neveidojas.

Kāpēc tieši “Ādažu privātslimnīca?”

Savlaicīgi veiktas atbilstošas kosmētiskās procedūras noteikti palīdzēs jums ilgāk saglabāt sejas ādu jauneklisku un svaigu. “Ādažu slimnīcas” pieredzējis personāls palīdzēs jums sasniegt sapni par skaistu un gludu ādu. Dodam cerības labāko un efektīvāko rezultātu, kurš noteikti neliks jums vilties!

Atgriezties “kosmētiskās injekcijas” lapā >

PLASTISKĀS ĶIRURĢIJAS KLĪNIKA
Klīnikas ķirurgi Dr. Zaržeckis un Dr. Krūmiņš

Plastiskās un estētiskās ķirurģijas centrs „Ādažu privātslimnīca” ir Latvijas vadošo plastikas ķirurgu Dr. Jāņa Zaržecka un Dr. Tālivalža Krūmiņa privātprakse, kur tiek sniegti augstākās kvalitātes pakalpojumi estētiskajā, rekonstruktīvajā un rokas ķirurģijā.

KONTAKTI