kosmētiskā injekcija

Hialuronskābes injekcijas

Hialuronskābe ir dabīga viela, kas atrodas cilvēka organismā. Mūsdienās tā tiek efektīvi izmantota kosmētiskajām injekcijām, lai sniegtu redzamu, ilgstoši noturīgu un estētisku rezultātu, atjaunotu ādas vingrumu un elastību, izlīdzinātu krunkas un krunciņas, padarot sejas ādu gludāku un jaunāku. Hialuronskābe ir cilvēka ādas dabīga sastāvdaļa, kas ir atbildīga par ādas tvirtumu un elastību. Tās galvenā funkcija ūdens piesaiste, veicinot kolagēna un elastīna sintēzi. Tā tiek iegūta no cilvēka ādas, tad laboratoriski ražota, bet pēc tam injicēta atpakaļ ādā.

Hialuronskābes injekciju nozīme

Laika gaitā āda noveco un hialuronskābes daudzums tajā ievērojami samazinās. Tieši tas veicina pirmo novecošanas pazīmju parādīšanos. Hialuronskābes daudzums cilvēka organismā sāk samazināties jau 22 gadu vecumā. Pateicoties tam, ka hialuronskābe “pievelk ūdeni”, hialuronskābes injekcijas tiek izmantotas, lai aizstātu laika gaitā zudušo hialuronskābes daudzumu ādā, atjaunotu ādas tvirtumu un apjomu, izlīdzinātu grumbas un krunciņas, aizpildītu dziļākas ādas rievas. Mūsdienās tā ir plaši izmantota lūpu palielināšanas procedūrās.

Hialuronskābes injekcijas cena ir 150 - 300 Eur.

Hialuronskābes injekcijas procedūra

Hialuronskābes injekcija tiek veikta nepieciešamajās zemādas zonās, un sniedz tūlītēju, acīmredzamu rezultātu. Injekcijas neizmaina sejas dabiskos vaibstus. Procedūra ilgst 20-30 minūtes un ir praktiski nesāpīga. Rezultāts saglabājas 6-12 mēnešus. Procedūras efektivitāte katram cilvēkam var atšķirties. To nosaka tas, cik ātri organisms dabiskā ceļā noārda hialuronskābi. Dažkārt vērojams efekts, ka ar hialuronskābi aizpildītie audi turpina saglabāt savu formu un grumbas vairs neveidojas.

sieviete pēc hialuronskābes injekcijas

Kāpēc tieši “Ādažu privātslimnīca?”

Savlaicīgi veiktas hialuronskābes injekcijas palīdzēs jums cīnīties pret pirmām novecošanas pazīmēm un liks jūsu ādai vienmēr izskatīties jaunai un tvirtai. “Ādažu slimnīcas” personāls dod cerības uz efektīvāko un labāko rezultātu, kurš noteikti neliks jums vilties!

Atgriezties “kosmētiskās injekcijas” lapā >

PLASTISKĀS ĶIRURĢIJAS KLĪNIKA
Klīnikas ķirurgi Dr. Zaržeckis un Dr. Krūmiņš

Plastiskās un estētiskās ķirurģijas centrs „Ādažu privātslimnīca” ir Latvijas vadošo plastikas ķirurgu Dr. Jāņa Zaržecka un Dr. Tālivalža Krūmiņa privātprakse, kur tiek sniegti augstākās kvalitātes pakalpojumi estētiskajā, rekonstruktīvajā un rokas ķirurģijā.

KONTAKTI