kosmētiskā injekcija

Intīmās zonas
injekcijas

Medicīnas un veselības aprūpes jomā pastāv daudzveidīgi medicīniski iejaukšanās veidi, tostarp arī injekcijas. Šīs procedūras ir būtiskas, lai diagnosticētu, ārstētu vai mazinātu dažādas veselības problēmas. Viens no injekciju veidiem ir intīmās zonas injekcijas, kas tiek veiktas uz ārējiem dzimumorgāniem. Aplūkosim intīmo injekciju jēdzienu, to pielietojumu un ieguvumus, kas saistīti ar šo procedūru.

Kas ir intīmās injekcijas?

Ginekoloģiskās jeb intīmās injekcijas ir medicīniskas procedūras, kurās visbiežāk tiek ievadīta hialuronskābe vai asins plazma ārējos dzimumorgānos. Šīs injekcijas parasti tiek veiktas terapeitiskos nolūkos, lai mazinātu sāpes, diskomfortu vai veiktu citas specifiskas funkcijas.

Intīmās zonas injekcijas cena ir no 250 Eur.

Hialuronskābes injekcijas

Šīs injekcijas izmanto ārējo dzimumorgānu estētisko defektu, piemēram, asimetrijas, maza apjoma, novecošanās, diskomforta un nepatīkamu sajūtu novēršanai – sausums un nieze, dedzinoša sajūta. Kā arī sāpīga dzimumdzīve, pēcdzemdību rētas starpenes rajonā, maksts gļotādas atrofija. Kā arī dzimumdzīves kvalitātes un seksuālās baudas uzlabošanai – injekcijas G punktā maksts kanāla tvirtuma atjaunošanai un sašaurināšanai gan pēc dzemdībām, gan menopauzes laikā.

Asins plazmas injekcijas

Asins plazmas injekcijas, kas sauktas arī par plazmas vai I-PRF terapiju ir procedūra, kurā pacienta asins plazma tiek izolēta – ar centrifūgas palīdzību tiek izdalīta vērtīgā, ar trombocītiem bagātinātā plazma un pēc tam injicēta atpakaļ pacientam, parasti konkrētās ārstēšanas mērķa nolūkā. Šo metodi pielieto intīmajās injekcijās – maksts sausuma novēršanai, pēcdzemdību diskomforta, plīsumu vai iegriezumu rētu un striju mazināšanai.

Tā ir droša un efektīva metode bez alerģiskām reakcijām un infekciju riska, jo tiek izmantota no paša pacienta asinīm izgatavota viela. Procedūras laikā diskomforts gandrīz nav jūtams, jo tā tiek veikta ar smalku nanoadatu, kas praktiski neizraisa sāpes. Pirmie rezultāti novērojami 2-3 nedēļu laikā, pilnīgu efektu sasniedzot 3 – 5 mēnešu laikā.

Intīmās zonas injekcijas var tikt pielietotas dažādās medicīnas nozarēs, piemēram, uroloģijā, ginekoloģijā un seksuālās veselības aprūpē. Tās var palīdzēt ārstēt erektilās disfunkcijas problēmas, dzimumorgānu sāpes, iekaisumus vai citus intīmās veselības traucējumus. Turklāt tās dod pacientiem iespēju atgūt vai uzlabot seksuālo funkciju un dzīves kvalitāti. Intīmās injekcijas ir svarīgs medicīniskais instruments, kas var palīdzēt cilvēkiem uzlabot dzīves kvalitāti un veselību.

Kāpēc tieši “Ādažu privātslimnīca”?

Šīs injekcijas ir lielisks risinājums, lai novērstu estētiskos defektus vai diskomfortu intīmajā zonā. „Ādažu privātslimnīcas” speciālistiem ir vairāk kā 30 gadu pieredze estētiskajā un rekonstruktīvajā ķirurģijā, tas nodrošina augstas klases klientu aprūpi un ekspertu konsultācijas visā atveseļošanās procesā, sniedzot cerību uz izcilu rezultātu, kas neliks jums vilties.

Atgriezties “kosmētiskās injekcijas” lapā >

PLASTISKĀS ĶIRURĢIJAS KLĪNIKA
Klīnikas ķirurgi Dr. Zaržeckis un Dr. Krūmiņš

Plastiskās un estētiskās ķirurģijas centrs „Ādažu privātslimnīca” ir Latvijas vadošo plastikas ķirurgu Dr. Jāņa Zaržecka un Dr. Tālivalža Krūmiņa privātprakse, kur tiek sniegti augstākās kvalitātes pakalpojumi estētiskajā, rekonstruktīvajā un rokas ķirurģijā.

KONTAKTI