kosmētiskā injekcija

Kolagēna
injekcijas

Kolagēns ir proteīns, kuru ražo organisms. Tas ir ļoti svarīgs, jo tā galvenā funkcijas ir aizsargāt ādu un rūpēties par tās elastību. Taču laika gaitā organisms pamazām pārstāj ražot kolagēnu, kā rezultātā āda zaudē tonusu un tvirtumu. Parādās pirmās novecošanas pazīmes – grumbas, “vārnu kājiņas”, rievas, noslīdējušie lūpu kaktiņi, izmanīts sejas kontūrs u.c. Kolagēna injekcijas ir efektīva un droša metode, ar kuras palīdzību iespējams uz laiku novērst sejas ādas novecošanās pazīmes, izlīdzināt krunciņas, grumbas un rievas, padarot seju gludāku un jaunāku. Kolagēna injekcijas iedarbojas uz ādā esošiem fibroblastiem, un liek tām ražot dabīgo kolagēnu.

Kolagēna injekcijas tiek veiktas, ļoti precīzi un nelielā daudzumā vajadzīgajās vietās zem ādas injicējot kolagēnu vai gēlveida vielu – restilānu. Ar tā palīdzību tiek aizpildītas nevēlamās krunciņas un rievas, efektīvi un īsā laikā izlīdzinot sejas ādu.

sieviete pēc kolagēna injekcijas

Procedūras norise

Injekcijai tiek izmantota ļoti smalka mikroadata, kuras radītās sāpes ir salīdzināmas ar insekta kodumu. Tāpēc šī procedūra nav sāpīga un tai nav nepieciešama anestēzija. Procedūra ilgst 20-30 minūtes, un efekts ir acīmredzams uzreiz pēc injekcijas. Pēc procedūras klients var uzreiz doties saviesīgā dzīvē vai turpināt savus dienas darbus. Kolagēna injekcijas nerada blakusefektus un injekciju pēdas nav redzamas. Efekts saglabājas 6-12 mēnešus, kamēr kolagēns pilnībā uzsūcas organismā. Pēc tam procedūra ir jāatkārto. Dažkārt vērojams efekts, ka ar kolagēnu aizpildītie audi turpina saglabāt savu formu un grumbas vairs neveidojas.

Kāpēc tieši Ādažu privātslimnīca?

Savlaicīgi veiktas kolagēna injekcijas ievērojami palēnina ādas novecošanu un palīdz cilvēkam izskatīties tik jaunam, cik viņš patiesībā jūtas. “Ādažu privātslimnīcas” personāls katram cilvēkam nodrošina individuālu pieeju un dod cerības labāko un efektīvāko rezultātu, kurš noteikti neliks jums vilties!

Atgriezties “kosmētiskās injekcijas” lapā >

PLASTISKĀS ĶIRURĢIJAS KLĪNIKA
Klīnikas ķirurgi Dr. Zaržeckis un Dr. Krūmiņš

Plastiskās un estētiskās ķirurģijas centrs „Ādažu privātslimnīca” ir Latvijas vadošo plastikas ķirurgu Dr. Jāņa Zaržecka un Dr. Tālivalža Krūmiņa privātprakse, kur tiek sniegti augstākās kvalitātes pakalpojumi estētiskajā, rekonstruktīvajā un rokas ķirurģijā.

KONTAKTI