kosmētiskā injekcija

Tauku šūnu
transplantācija

Pirmās novecošanas pazīmes manāmi ietekmē cilvēku ādu – tā zaudē savu elastību, parādās pirmās grumbas un krunciņas, seja maina savu kontūru un noslīd lūpu un acu kaktiņi. Tauku šūnu transplantācija jeb lipofilings ir mūsdienīga un droša metode, ar kuras palīdzību iespējams ātri un efektīvi izlīdzināt ādas novecošanās rezultātā radušās krunciņas, grumbas un rievas, likvidētu tā saucamās vārnu kājiņas, atjaunotu sejas kontūru un zaudēto apjomu, padarītu sejas ādu gludāku un jaunāku.

Taukaudi ir pilnīgi dabīgs un lielisks mīksto audu aizpildīšanas materiāls, kas tiek efektīvi izmantots mīmikas krunciņu, grumbu, dziļāku ādas rievu un rētu izlīdzināšanai.

Tauku šūnu transplantācijas cena ir 2000 - 5000 Eur.

Kā notiek tauku šūnu transplantācija?

Procedūras laikā tauku šūnas tiek paņemtas no vienas ķermeņa zonas un injicētas uzlabošanai paredzētājā zonā. Nepieciešamos taukaudus var iegūt arī tauku atsūkšanas jeb lipektomijas procedūras laikā, par “tauku donoru” izmantojot vēderu, augšstilbus  vai citas ķermeņa daļas. Tā kā taukaudi tiek ņemti no klienta paša ķermeņa, tad iepriekšēja pārbaude nav nepieciešama un organisms tos nemēdz atgrūst.

sieviete pēc tauku šūnu transplantācijas

Procedūra tiek veikta vietējā un sedācijas anestēzijā, padarot nejūtīgas procedūras laikā skartās ķermeņa zonas. Tieši tāpēc tauku reinjekcija ir pilnīgi nesāpīga procedūra. Tauku šūnu transplantācija ilgst aptuveni 1 stundu un jau tajā pašā dienā pēc nelielas atpūtas tās pacients var doties mājās. Pēc operācijas var rasties zilumi un tūska, kas pilnībā izzūd 2 nedēļu laikā. Taukaudu injekcijas iedarbība ir ilglaicīga.

Kāpēc tieši “Ādažu privātslimnīca?”

„Ādažu privātslimnīcas” speciālistiem ir vairāk ka 20 gadu pieredze šādu operāciju veikšanā tas  dod cerības uz visefektīvāko rezultātu, kurš noteikti neliks jums vilties!

Atgriezties “kosmētiskās injekcijas” lapā >

PLASTISKĀS ĶIRURĢIJAS KLĪNIKA
Klīnikas ķirurgi Dr. Zaržeckis un Dr. Krūmiņš

Plastiskās un estētiskās ķirurģijas centrs „Ādažu privātslimnīca” ir Latvijas vadošo plastikas ķirurgu Dr. Jāņa Zaržecka un Dr. Tālivalža Krūmiņa privātprakse, kur tiek sniegti augstākās kvalitātes pakalpojumi estētiskajā, rekonstruktīvajā un rokas ķirurģijā.

KONTAKTI