Kosmētiskās korekcijas

Kosmētiskās korekcijas ietver rētu korekciju (likvidēšanu) un dzimumzīmju noņemšanu. Ar visām mūsu piedāvātajām kosmētiskajām korekcijām jūs varat iepazīties ar zemāk esošās interaktīvās operāciju kartes palīdzību:

Kosmētiskās korekcijas ir labākais veids, kā izlabot kādu ādas vizuālo defektu. Tās palīdz cilvēkam atkal justies skaistam un pašpārliecinātam. Gadījumā, ja cilvēks dzīves laikā ir guvis kādu rētu, kas manāmi bojā ķermeņa ādas estētiku, lielisks risinājums būs rētu korekcija. Ir pieejami vairāki rētu korekciju veidi, kuri palīdzēs efektīvi tikt vaļā no dažāda veida rētām.

Dzimumzīmju noņemšana ir ne tikai veids, kā atbrīvoties no vizuāli neestētiskas dzimumzīmes, bet bieži vien arī kalpo kā obligāta profilakse ļaundabīgo audzēju likvidēšanai.

Pieredzējuši klīnikas ķirurgi uzklausīs katru pacientu, piemeklēs tam individuālo pieeju un nodrošinās labāko un efektīvāko risinājumu.

Visas kosmētiskās korekcijas

PLASTISKĀS ĶIRURĢIJAS KLĪNIKA
plastiskie ķirurgi Dr. Tālivaldis Krūmiņš un Dr. Jānis Zaržeckis

Plastiskās un estētiskās ķirurģijas centrs „Ādažu privātslimnīca” ir Latvijas vadošo plastikas ķirurgu Dr. Jāņa Zaržecka un Dr. Tālivalža Krūmiņa privātprakse, kur tiek sniegti augstākās kvalitātes pakalpojumi estētiskajā, rekonstruktīvajā un rokas ķirurģijā.

KONTAKTI