kosmētiskā korekcija

Rētu
korekcija

Gandrīz katram cilvēkam uz ķermeņa ir kāda rēta, dažiem – pat vairākas. Liela daļa rētu ir gūtas bērnībā un tās atrodas tik nemanāmās vietās, ka ikdienā tās pat nemanām. Taču mēdz būt arī gadījumi, kad rētas atrodas ļoti pamanāmās vietās un tās stipri bojā ādas vizuālo izskatu. Rētas ir ādas bojājuma neatgriezeniskas sekas. To rašanās iemesli ir ļoti dažādi, gluži kā rētu veidi. Neestētisku rētu gadījumā lielisks risinājums būtu rētu kosmētiskā korekcija. Rētu korekcija tiek veikta, lai mazinātu rētu radītos kosmētiskos defektus un padarītu rētas mazāk pamanāmas.

Rētu korekcijas cena ir no 200 Eur.

Kā tikt vaļā no rētas?

Ja pacientam ir kāda rēta, kura liek viņam justies nepašpārliecināti un no kuras viņš noteikti gribētu tikt vaļā, viņam ir jādodas pie ārsta. Plastikas un estētikas ķirurgi profesionāli novērtēs un atpazīs rētu veidus, kā arī piemēros atbilstošāko metodi labākā kosmētiskā efekta sasniegšanai. Viena un konkrēta veida, kā tiek likvidētas rētas, nav. Rētu kosmētiskās korekcijas tiek veiktas ar dažādām metodēm. injekcijām, zāļu kompresēm vai ķirurģiskām metodēm.  Atkarībā no rētas veida, atšķiras arī to korekcijas metodes. To nosaka vairāki faktori, piemēram, rētas lielums, virziens, izcelsme, vecums, bojājuma dziļums, ādas īpašības, individuālas ādas sadzīšanas spējas u.c. Daži no rētu korekciju veidiem ir injekcijas, zāļu kompreses, rētu korekcijas operācija, ādas transplantācija, “Z” plastika.

sieviete pēc rētu korekcijas

Kāpēc tieši “Ādažu privātslimnīca?”

Svarīgi ir atcerēties, ka vienota algoritma rētu noņemšanai nav un tikai ķirurgs spēs noteikt konkrētu rētas veidu un nozīmēt atbilstošu rētas korekcijas risinājumu. „Ādažu privātslimnīcas” speciālisti grantē individuālu pieeju katram pacientam dod cerības uz vislabāko un efektīvāko risinājumu, kurš noteikti neliks jums vilties!

Atgriezties “kosmētiskās korekcijas” lapā >

PLASTISKĀS ĶIRURĢIJAS KLĪNIKA
Klīnikas ķirurgi Dr. Zaržeckis un Dr. Krūmiņš

Plastiskās un estētiskās ķirurģijas centrs „Ādažu privātslimnīca” ir Latvijas vadošo plastikas ķirurgu Dr. Jāņa Zaržecka un Dr. Tālivalža Krūmiņa privātprakse, kur tiek sniegti augstākās kvalitātes pakalpojumi estētiskajā, rekonstruktīvajā un rokas ķirurģijā.

KONTAKTI