Krūšu operācijas

Krūšu plastiskās operācijas ietver krūšu palielināšanu, samazināšanu, formas korekciju un implantu izņemšanu. Ar visām mūsu piedāvātajām krūšu operācijām jūs varat iepazīties ar zemāk esošās interaktīvās operāciju kartes palīdzību:

Krūšu plastiskās operācijas ir efektīvākais veids, kā ar mūsdienīgām metodēm iespējams uzlabot krūšu formu, iegūt vēlamo krūšu apjomu, atjaunot krūšu tvirtumu pēc bērna barošanas, svara zuduma vai novecošanas rezultātā, kā arī, lai veiktu kosmētiskās korekcijas asimetrisku krūšu vai citu traucējošu anatomisku īpatnību gadījumā un novērstu traumu vai slimību rezultātā iegūtus defektus.

Ņemot vērā pacienta vēlmes, kā arī individuālās fiziskās īpašības, plastiskās ķirurģijas speciālisti ieteiks piemērotākās krūšu operāciju metodes un implantu veidus labākā rezultāta sasniegšanai.

Visas krūšu operācijas

PLASTISKĀS ĶIRURĢIJAS KLĪNIKA
plastiskie ķirurgi Dr. Tālivaldis Krūmiņš un Dr. Jānis Zaržeckis

Plastiskās un estētiskās ķirurģijas centrs „Ādažu privātslimnīca” ir Latvijas vadošo plastikas ķirurgu Dr. Jāņa Zaržecka un Dr. Tālivalža Krūmiņa privātprakse, kur tiek sniegti augstākās kvalitātes pakalpojumi estētiskajā, rekonstruktīvajā un rokas ķirurģijā.

KONTAKTI