krūšu operācija

Implantu
izņemšana

Krūtis ir ķermeņa daļa, kas sievietei liek justies skaistai un sievišķīgai. Tieši šī iemesla dēļ daudzas sievietes izlemj par labu krūšu palielināšanai un krūšu implantu ievietošanai. Pārsvarā liels vairums sieviešu, kuras ir veikušas krūšu palielināšanu, ir pilnībā apmierinātas ar operācijas rezultātu. Taču mēdz gadīties situācijas, kad sieviete vēlas krūšu implantus izņemt vai nomainīt pret citiem. Tādā situācijā tiek veikta krūšu implantu izņemšana.

Krūšu implantu izņemšanas iemesli

Retos gadījumos implantu izņemšanas iemesls var būt medicīnisks, piemēram, radies krūts audu iekaisums, pēc kura izārstēšanas implantus var atkal ievietot atpakaļ, vai arī, piemēram, mammoplastika tika veikta pie nepieredzējuša speciālista vai klīnikā, kur netika ievērotas higiēnas prasības un izmantoti nekvalitatīvi materiāli. Populārāks krūšu implantu izņemšanas iemesls ir krūšu implantu izmēra maiņa. Ja sieviete jau ir veikusi krūšu implantu ievietošanu, taču kaut kādu iemeslu dēļ nav apmierināta ar to izmēru, pirms jaunu implantu ievietošanas ir jāizņem jau esošie.

Implantu izņemšanas cena ir 2500 Eur.

Procedūras norise

Implantu izņemšanas operācija nav sarežģīta. Operācija parasti nav ilgāka par stundu. Griezuma līniju iespējams veidot jau iepriekš izdarīto griezumu vietā. Tādā veidā ķermenī netiek radītas jaunas rētas. Implantu izņemšanas plastiskā operācija tiek veikta vispārējā anestēzijā un ir nesāpīga. Stacionārā mediķu uzraudzībā jāuzturas 1 diennakti. Brūces pēc operācijas sadzīst 1-2 nedēļu laikā.

sieviete pēc krūšu implantu izņemšanas

Kāpēc tieši “Ādažu privātslimnīca?”

„Ādažu privātslimnīcas” speciālistiem ir vairāk kā 30 gadu pieredze tieši šādu operāciju veikšanā, tas nodrošina profesionālu klientu aprūpi un konsultācijas līdz pilnīgai atveseļošanai, kā arī dod cerības uz  labāko iespējamo  rezultātu. Mēs strādājam tikai ar pasaulē atzītiem un sertificētiem materiāliem, sniedzot jums labas kvalitātes garantiju un efektīvus rezultātus, kuri noteikti neliks jums vilties.

Atgriezties “krūšu operācijas” lapā >

PLASTISKĀS ĶIRURĢIJAS KLĪNIKA
Klīnikas ķirurgi Dr. Zaržeckis un Dr. Krūmiņš

Plastiskās un estētiskās ķirurģijas centrs „Ādažu privātslimnīca” ir Latvijas vadošo plastikas ķirurgu Dr. Jāņa Zaržecka un Dr. Tālivalža Krūmiņa privātprakse, kur tiek sniegti augstākās kvalitātes pakalpojumi estētiskajā, rekonstruktīvajā un rokas ķirurģijā.

KONTAKTI