krūšu operācija

Krūšu
korekcija

Skaistas un izteiksmīgas krūtis ļauj teju katrai sievietei justies sievišķīgai un pašpārliecinātai jebkurā dzīves situācijā. Taču, pat ja daba ir dāvājusi sievietei lielas un formīgas krūtis, dzīves laikā dažādu iemeslu dēļ tās mēdz zaudēt savu tvirtumu. Šai parādībai var būt daudz dažādu iemeslu – bērna barošana ar krūti, strauja notievēšana, hormonāli traucējumi, pārāk lielas dabiskas krūtis u.c.

Kas ir krūšu korekcija?

Krūšu formas korekcija jeb mastopeksija tiek veikta, lai atjaunotu krūšu ādas tvirtumu, uzlabotu krūšu formu, paceltu noslīdējušas krūtis vai labotu iedzimtu krūšu asimetriju. Krūšu korekcijas laikā tiek savilkta liekā noslīdējusī āda, atjaunota krūts dabīgā forma un tvirtums, krūtis tiek paceltas augstākā pozīcijā. Reizē ar krūšu pacelšanas operāciju iespējams ievietot implantus, lai uzlabotu krūšu tilpumu un apjomu.

Krūšu korekcijas cena ir 5000 - 5800 Eur.

Procedūras norise

Piemērotākais griezuma veids tiek izvēlēts atkarībā no krūšu noslīdējuma pakāpes, pacienta individuālajām fiziskajām īpašībām, kā arī ar mērķi sasniegt maksimālu efektu un padarīt rētas nemanāmākas. Iespējamas sekojošas griezuma tehnikas: viens grieziens tiek veikts ap krūts areolu, nākamais – vertikāli no areolas līdz zemkrūts krokai, un ja nepieciešams, arī trešais grieziens zem krūts, kur tas iegulst dabīgajā zemkrūts krokā. Kad ir savilkta liekā āda un krūtij izveidota vēlamā forma, krūts areola un krūts gals dabiski nostājas augstākā pozīcijā.

sieviete pēc krūšu formas korekcijas

Krūšu plastiskā operācija neietekmē sievietes veselību, grūtniecību norisi un bērna barošanu ar krūti – operāciju laikā netiek traumēti piena dziedzeru izvadceļi un krūšu galiņi. Tieši tāpēc krūšu formas korekciju var veikt gan dzemdējušas, gan arī nedzemdējušas sievietes. Ar operācijas palīdzību ir iespējams pacelt un koriģēt jebkura izmēra krūtis. Krūšu korekcija un krūšu pacelšana tiek veikta vispārējā narkozē un ir pilnībā nesāpīga. Stacionārā mediķu uzraudzībā jāuzturas 1 diennakti.

Pēc operācijas

Brūces sadzīst 1-2 nedēļu laikā,  Rezultāts saglabājas ilgstoši, taču to var negatīvi ietekmēt bērna barošana ar krūti. Pēc operācijas ir ieteicams valkāt speciālo pēcoperācijas krūšturi. Tas palīdz uzlabot kosmētisko efektu, mazināt tūsku un uzlabo krūšu formu. Tomēr jāatceras, ka lai ari tiek lietotas kosmētiskās šuves, operācija atstāj līnijveida rētas, kuras nav iespējams likvidēt.

Kāpēc tieši “Ādažu privātslimnīca?”

Mastopeksija jeb krūšu formas korekcija ir mūsdienīga plastiskā operācija, kas palīdzēs katrai sievietei justies pašpārliecinātākai, skaistākai un sievišķīgākai.

„Ādažu privātslimnīcas” speciālistiem ir vairāk kā 30 gadu pieredze tieši šādu operāciju veikšanā, tas nodrošina profesionālu pacientu aprūpi un konsultācijas līdz pilnīgai atveseļošanai, kā arī dod cerības uz  labāko iespējamo  rezultātu, kurš noteikti neliks jums vilties.

Atgriezties “krūšu operācijas” lapā >

PLASTISKĀS ĶIRURĢIJAS KLĪNIKA
Klīnikas ķirurgi Dr. Zaržeckis un Dr. Krūmiņš

Plastiskās un estētiskās ķirurģijas centrs „Ādažu privātslimnīca” ir Latvijas vadošo plastikas ķirurgu Dr. Jāņa Zaržecka un Dr. Tālivalža Krūmiņa privātprakse, kur tiek sniegti augstākās kvalitātes pakalpojumi estētiskajā, rekonstruktīvajā un rokas ķirurģijā.

KONTAKTI