krūšu operācija

Krūšu
samazināšana

Formīgas un skaistas krūtis palīdz sievietei justies skaistai un sievišķīgai. Taču nereti gadās, ka lielas krūtis sagādā vairāk problēmu nekā prieka.  Krūšu samazināšana tiek veikta, lai novērstu pārmērīgi lielu un smagu krūšu radīto diskomfortu.

Kuros gadījumos ir ieteicama krūšu samazināšana?

Pārāk lielas un smagas krūtis sievietei bieži izraisa virkni dažādu problēmu. To skaitā ir gan psiholoģiskas problēmas, piemēram, kompleksi un nepārliecinātība par sevi, gan arī fiziskas, piemēram, ar laiku pārāk smagas krūtis veido mugurkaula un plecu deformāciju, muguras sāpes, stājas defektus u.c. Turklāt lielas krūtis ievērojami ierobežo sievietes apģērba izvēli, kā arī mēdz izskatīties neproporcionāli, ja to īpašnieces miesasbūve ir pārāk smalka un maza. Operācija ir ieteicama, ja sievietei lielo krūšu dēļ ir apgrūtinātas kustības, tiek ierobežotas fiziskās aktivitātes vai radušās sāpes plecu, muguras un kakla rajonā.

Krūšu samazināšanas cena ir 4800 - 5800 Eur.

Operācijas norise

Plastiskās operācijas laikā tiek samazināts krūts dziedzera tilpums, savilkta liekā āda un izveidotas proporcionālas formas krūtis.  Krūšu samazināšanas operācijas laikā viens grieziens tiek veikts ap krūts areolu, nākamais – vertikāli no areolas līdz zemkrūts krokai, un ja nepieciešams, arī trešais grieziens zem krūts, kur tas iegulst dabīgajā zemkrūts krokā.

sieviete pēc krūšu samazināšanas

Operāciju vairāk ieteicams veikt jau dzemdējošām sievietēm. Ir iespējams samazināt jebkādas krūtis, neatkarīgi no to izmēra vai sievietes vecuma. Krūšu samazināšanas plastiskā operācija tiek veikta vispārējā narkozē un ir pilnīgi nesāpīga. Pēcoperācijas periods nav sarežģīts un pozitīvs efekts jau ir manāms uzreiz pēc operācijas. Paciente jūtas atvieglota un muguras sāpes ievērojami mazinājušās. Stacionārā mediķu uzraudzībā jāuzturas 1 diennakti. Brūces sadzīst vienas līdz divu nedēļu laikā un rētas ir gandrīz nemanāmas.

Kāpēc tieši “Ādažu privātslimnīca?”

Gadījumā, ja pārāk lielas krūtis sievietei rada emocionālu vai fizisku diskomfortu, krūšu samazināšanas operācija palīdz atvieglot sievietes ikdienu un atbrīvot no krūšu smaguma izraisītām sekām.  „Ādažu privātslimnīcas” speciālistiem ir vairāk kā 30 gadu pieredze tieši šādu operāciju veikšanā, tas nodrošina profesionālu pacientu aprūpi un konsultācijas līdz pilnīgai atveseļošanai, kā arī dod cerības uz labāko iespējamo  rezultātu, kurš noteikti neliks jums vilties.

Atgriezties “krūšu operācijas” lapā >

PLASTISKĀS ĶIRURĢIJAS KLĪNIKA
Klīnikas ķirurgi Dr. Zaržeckis un Dr. Krūmiņš

Plastiskās un estētiskās ķirurģijas centrs „Ādažu privātslimnīca” ir Latvijas vadošo plastikas ķirurgu Dr. Jāņa Zaržecka un Dr. Tālivalža Krūmiņa privātprakse, kur tiek sniegti augstākās kvalitātes pakalpojumi estētiskajā, rekonstruktīvajā un rokas ķirurģijā.

KONTAKTI