Populārākie mīti par krūšu palielināšanu

01/06/2020

Krūšu palielināšanas speciālists Jānis Zaržeckis

Krūšu palielināšana mūsdienās ir ne tikai viena no populārākajam, bet arī drošākajām un ātrākajam plastiskajām operācijām. Neskatoties uz to, ap un par krūšu palielināšanu valda daudz mītu. Taču lielākā daļa no tiem ir tikai daļēji patiesi vai pilnīgi aplami.

Krūšu palielināšanu var ietekmēt spēju barot ar krūti

Šis mīts ir aplams un tā galīgi nav taisnība. Krūšu implants ir pilnīgi drošs, un ievietojot to, netiek aizskarts piena dziedzeris. Implants tiek ievietots maksimāli uzmanīgi, tas nevar izkustēties no vietas, tas nespiež un neizdala toksīnus. Līdz ar to var apgalvot, ka krūšu palielināšana nekādā veidā neietekmē sievietes spēju barot ar krūti, iznēsāt bērnu vai fertilitāti.

Krūšu implantu var ievietot tikai sievietēm, kuras ir dzemdējušas vai neplāno bērnus

Kā jau tika minēts, krūšu palielināšana neietekmē sievietes veselību un operācija ir pilnīgi droša gan sievietēm, kuras ir dzemdējušas, gan tām, kuras nav. Taču, ja tuvākajā laikā tiek plānota grūtniecība, iespējams, ka operāciju varētu atlikt. Tas būtu jādara tādēļ, ka pēc grūtniecības un barošanas ar krūti, krūtis var zaudēt savu formu un āda palikt mazāk elastīga. Tādos gadījumos pastāv iespēja, ka operācija būs jāatkārto.

ŠEIT meklējiet plašāku informāciju par krūšu palielināšanu grūtniecības laikā.

Pēc krūšu palielināšanas nedrīkst iet saunā, pirtī vai sportot

Šis mīts ir daļēji taisnība. Apmeklēt saunu un sporta zāli pēc krūšu palielināšanas operācijas tiešām nedrīkst, taču tas attiecas tikai uz pēcoperācijas periodu. Pēc implantu ievietošanas ir jāievēro tie paši piesardzības pasākumi, kas arī pēc citām operācijām. Jāatsakās no pārlieku lielas fiziskas slodzes, roku cilāšanas, pirts apmeklēšanas. Taču beidzoties pēcoperācijas periodam sieviete var atgriezties pie ierastas dzīves. Nav nekādu striktu ierobežojumu, kuri būtu jāievēro.

Krūšu implanti neizskatās dabiski

Tā arī nav taisnība. Mūsdienās ir pieejami daudz dažādu implantu veidi. Atšķiras to forma, pildījums, pacēlums, tilpums un daudzi citi faktori. Atnākot uz vizīti, pacients kopā ar plastisko ķirurgu izvēlās piemērotus implantus. Piemēram, pilienveida implanti atdarinās dabiski krūšu formu, taču apaļie implanti būs piemēroti sievietēm, kas gribās izteiktāku dekoltē. Katrs pacients ir individuāls un, ņemot vērā ķirurgu ieteikumus, iespējams panākt pilnīgi dabisku krūšu izskatu.

ŠEIT lielisks raksts par to, kādus krūšu implantus izvēlēties.

Šodien katrai sievietei  ir iespējams izvēlēties tieši  savām vēlmēm atbilstošu krūšu implantu veidu un formu. Mūsdienu implantu milzīgais piedāvājuma klāsts palīdzēs jebkurai sievietei justies pašpārliecinātākai un pievilcīgajai!

Jaunākie raksti
PLASTISKĀS ĶIRURĢIJAS KLĪNIKA
Klīnikas ķirurgi Dr. Zaržeckis un Dr. Krūmiņš

Plastiskās un estētiskās ķirurģijas centrs „Ādažu privātslimnīca” ir Latvijas vadošo plastikas ķirurgu Dr. Jāņa Zaržecka un Dr. Tālivalža Krūmiņa privātprakse, kur tiek sniegti augstākās kvalitātes pakalpojumi estētiskajā, rekonstruktīvajā un rokas ķirurģijā.

KONTAKTI