Rokas
ķirurģija

Karpālā kanāla, Dipitrēna kontraktūras un citas rokas ķirurģijas iespējams veikt valsts apmaksātās programmas ietvaros. Operacijas maksa nepārsniedz 40 Eur!

Rokas ķirurģijas operācijas ietver karpālā kanāla operāciju, stenozējošā ligamentīta operāciju un Dipitrēna kontraktūras operāciju. Ar visām mūsu piedāvātajām rokas ķirurģijas operācijām jūs varat iepazīties ar zemāk esošās interaktīvās operāciju kartes palīdzību:

Rokas ķirurģija ir viena no smalkākajām un atbildīgākajām plastiskās ķirurģijas specialitātēm, jo rokā atrodas daudz sīku un sarežģītu struktūru – nervi, asinsvadi, cīpslas, saites un muskuļi, kas ir savstarpēji saistīti un nodrošina rokas funkcijas. Rokas operācijās tiek izmantota mikroķirurģijas metode, kad operācija tiek veikta optiskā palielinājumā ar īpaši smalkiem instrumentiem.

Rokas ķirurģija tiek izmantota, lai novērstu iedzimtus defektus vai attīstības anomālijas, slimību izraisītus rokas funkciju traucējumus, rokas traumu, cīpslu, nervu, asinsvadu un locītavu bojājumu un apdegumu sekas, kā arī dažādu rokas nervu sistēmas traucējumu-tādu ka roku tirpšana ārstēšanai.

Ķirurģiski iespējams atjaunot arī plaukstas jutību un funkcijas.

Visas rokas ķirurģijas operācijas

PLASTISKĀS ĶIRURĢIJAS KLĪNIKA
plastiskie ķirurgi Dr. Tālivaldis Krūmiņš un Dr. Jānis Zaržeckis

Plastiskās un estētiskās ķirurģijas centrs „Ādažu privātslimnīca” ir Latvijas vadošo plastikas ķirurgu Dr. Jāņa Zaržecka un Dr. Tālivalža Krūmiņa privātprakse, kur tiek sniegti augstākās kvalitātes pakalpojumi estētiskajā, rekonstruktīvajā un rokas ķirurģijā.

KONTAKTI