sejas operācija

Acu plakstiņu korekcija (blefaroplastika)

Grumbas, nokarājušies acu plakstiņi, maisi zem acīm – tā ir tikai daļa problēmu, kuras cilvēkam ikdienā var likt justies nepārliecinātam par sevi un neapmierinātam ar savu vizuālo izskatu. To rašanās iemesls var būt pavisam dažādi – iedzimtas slimības, novecošanas rezultātā radušies vizuālie defekti, traucējošas acu plakstiņu īpatnības. Daļai cilvēku pirmie plakstiņu defekti var parādīties jau 20-30 gadu vecumā. Taču pateicoties mūsdienu tehnoloģijām jebkurš defekts var tikt labots.

Video, kurā Dr. Jānis Zaržeckis skaidro, kas ir blefaroplastika (acu plakstiņu korekcija) un kā to veic:

Kādos gadījumos ir ieteicama acu plakstiņu kosmētiskā korekcija?

Acu plakstiņu korekcija jeb blefaroplastika ir ieteicama, ja augšējo plakstiņu āda nokarājas tuvu skropstām, dažreiz, pat aizsedzot redzeslauku. Tas, savukārt, apgrūtina redzi, padara sejas izteiksmi nogurušu vai bēdīgu, kā arī vizuāli liek cilvēkam izskatīties vecākam, nekā viņš patiesībā ir. Acu plastiskās operācijas tiek veiktas gan veselības, gan estētisku apsvērumu dēļ. Acu plakstiņu korekcija ļauj novērst nevēlamās grumbas ap acīm, atbrīvoties no maisiņiem, liekajām ādas krokām un tumšajiem lokiem zem acīm, kā arī palīdz nomaskēt defektu un justies ievērojami pašpārliecinātāka.

Galvenais iemesls, kāpēc pacienti izvēlās veikt blefaroplastikubir nokarājušies plakstiņi, taču tā ir ieteicama arī citu estētisku iemeslu dēļ. Daži no šiem iemesliem ir uz leju vērsti acu kaktiņi, dziļas grumbas, pārāk liels taukaudu apjoms acu rajonā u.c.

Blefaroplastikas rezultātā skatiens izskatās “atvērtāks” un vizuāli svaigāks

Plakstiņu kosmētiskās korekcijas cena ir 3200 Eur. Augšējo 1400-1600 Eur. Apakšējo 1600-1800 Eur.

Acu plakstiņu korekcijas operācijas norise

Acu plakstiņu korekciju var veikt gan vīriešiem, gan sievietēm, neatkarīgi no viņu vecuma. Operācijas rezultāts ir maksimāli dabisks un ikdienā nav iespējams pamanīt, ka tika veikta kāda ķirurģiska iejaukšanās. Griezuma līnijas tiek profesionāli nomaskētas zem apakšējās skropstām un augšējo plakstiņu krokas līnijām. Operācijas šuves ir gandrīz nemanāmas, jo plakstiņu āda ir viena no retajām vietām kur brūce sadzīt praktiski neatstājot rētas.

sieviete pēc acu plakstiņu korekcijas

Plakstiņu korekcija ir pavisam nesāpīga un viegla plastiskā operācija. Tā tiek veikta zem vietējās vai vispārējā anestēzijas, tādā veidā operācijas skartas vietas paliek nejūtīgas. Parasti operācija nav ilgāka par 1 stundu, un pēc nelielas atpūtas jau tajā pašā dienā pacients var doties mājās. Pēcoperācijas periods praktiski neapgrūtina cilvēka ikdienu. Pēc operācijas ap acīm var būt liela tūska un asins izplūdumi, kas pilnībā izzūd 7-10 dienu laikā. Jau pāris nedēļas pēc operācijas pacients var pilnībā atgriezties pie ierastās ikdienas, pieķeram, lietot kontaktlēcas vai nodarboties ar fiziskām aktivitātēm.

Kāpēc tieši “Ādažu privātslimnīca”?

„Ādažu privātslimnīcas” speciālistiem ir vairāk kā 30 gadu pieredze tieši šādu operāciju veikšanā. Tas nodrošina profesionālu klientu aprūpi un konsultācijas līdz pilnīgai atveseļošanai, kā arī dod cerības uz labāko iespējamo rezultātu, kurš noteikti neliks jums vilties. Laicīgi veikta profilaktiska acu plakstiņu korekcija ievērojami palīdz palēnināt sejas novecošanas procesu un padara jebkura cilvēka skatienu možāku un spilgtāku!

Atgriezties “sejas operācijas” lapā >

PLASTISKĀS ĶIRURĢIJAS KLĪNIKA
Klīnikas ķirurgi Dr. Zaržeckis un Dr. Krūmiņš

Plastiskās un estētiskās ķirurģijas centrs „Ādažu privātslimnīca” ir Latvijas vadošo plastikas ķirurgu Dr. Jāņa Zaržecka un Dr. Tālivalža Krūmiņa privātprakse, kur tiek sniegti augstākās kvalitātes pakalpojumi estētiskajā, rekonstruktīvajā un rokas ķirurģijā.

KONTAKTI