sejas operācija

Ausu formas korekcija

Nesimetriskas vai atstāvošas ausis, nepareiza ausu forma – tie ir daži no iemesliem, kāpēc cilvēks bieži jūtas nepārliecināts par sevi vai neapmierināts ar savu izskatu. Pateicoties mūsdienu tehnoloģijām, šai problēmai ir efektīvs risinājums – ausu formas korekcijas operācija.

Kas ir ausu formas korekcija un kad to veic?

Ausu plastiskās operācijas tiek veiktas, lai uzlabotu ausu formu, novērstu traumu rezultātā radušās sekas vai iedzimtus vizuālos defektus. Bieži vien auss gliemežnīcas korekcija jeb otoplastika tiek veikta jau bērnu vecumā. Tas tiek darīts, lai mazinātu tā saucamo “lutausību”, kas var bērnam pusaudžu gados var sagādāt daudz psiholoģisku problēmu vai pat kompleksu. Tomēr bērniem operāciju ieteicams veikt tikai tad, ja bērns nav apmierināts ar ausu izskatu.

Ausu formas korekcijas cena ir 600 - 1400 Eur.

Procedūras norise

Ausu formas korekcija ir pavisam vienkārša operācija, kas parasti pacientam nesagādā nekādas problēmas. Operācijas laikā auss skrimslim tiek izveidota vēlamā forma un pozīcija, kā arī, ja ir nepieciešams, ausis tiek pietuvinātas galvai. Grieziens tiek izdarīts aiz auss, tāpēc operācijas rētas ir nemanāmas. Ausu plastiskā operācija tiek veiktas vietējā anestēzijā, padarot nejūtīgas tikai operācijas laikā skartās vietas. Tieši šī iemesla dēļ šis process vispār nav sāpīgs. Operācija vidēji ilgst 30 minūtes, un jau tūlīt pēc tās pacients var doties mājās. Pēcoperācijas periods parasti ir ļoti vienkāršs. Labāka kosmētiskā efekta sasniegšanai pirmajā nedēļā pēc operācijas ieteicams ap galvu nēsāt elastīgu saiti vai pieguļošu cepuri.

sieviete pēc ausu formas korekcijas

Kāpēc tieši “Ādažu privātslimnīca?”

Ausu formas korekcija ir pavisam vienkārša plastiskās ķirurģijas manipulācija, kas palīdzēs jums atbrīvoties no kompleksiem un justies pašpārliecināti. „Ādažu privātslimnīcas” speciālistiem ir vairak kā 30 gadu pieredze tieši šādu operāciju veikšanā, tas nodrošina profesionālu klientu aprūpi un konsultācijas līdz pilnīgai atveseļošanai, kā arī dod cerības uz  labāko iespējamo  rezultātu, kurš noteikti neliks jums vilties.

Atgriezties “sejas operācijas” lapā >

PLASTISKĀS ĶIRURĢIJAS KLĪNIKA
Klīnikas ķirurgi Dr. Zaržeckis un Dr. Krūmiņš

Plastiskās un estētiskās ķirurģijas centrs „Ādažu privātslimnīca” ir Latvijas vadošo plastikas ķirurgu Dr. Jāņa Zaržecka un Dr. Tālivalža Krūmiņa privātprakse, kur tiek sniegti augstākās kvalitātes pakalpojumi estētiskajā, rekonstruktīvajā un rokas ķirurģijā.

KONTAKTI