sejas operācija

Deguna formas
korekcija (rinoplastika)

Daudzi cilvēki jūtas nepārliecināti par sevi sava deguna izskata dēļ. Deguna plastiskā operācija jeb rinoplastika mūsdienās ir viena no populārākajām ķirurģiskajām manipulācijām. Mēdz gadīties, ka kaut kādu traumu vai iedzimtības rezultātā deguna forma vai izmērs nav tādi, kā gribētos, piemēram, pārāk plats, šaurs, liels vai šķībs deguns, uzrauts deguna gals vai tā saucamais “deguna kupris”. Deguna formas korekcija diezgan ātri palīdzēs jums tikt pie vēlamās deguna formas un izlabot visa veida deguna vizuālos defektus. Plastiskie ķirurgi ieteiks un piemēros atbilstošākās korekcijas, lai panāktu vēlamo efektu, deguna dabisku izskatu un harmoniju ar pārējiem sejas vaibstiem.

Deguna formas korekcijas cena ir 3800 - 4500 Eur.

Kas ir deguna formas korekcija (rinoplastika) un kuros gadījumos to veic?

Deguna formas korekcija jeb rinoplastika ir operācija, kuras laikā tiek mainīta deguna forma un tiek laboti iedzimti vai traumu rezultātā iegūti dažādi vizuālie defekti. Populārākie iemesli deguna formas korekcijas veikšanai:

  • šķībs deguns;
  • pārāk plats vai šaurs deguns;
  • pārāk liels vai pārāk mazs deguns;
  • deguna asimetrija;
  • deguna “kupris”;
  • “ērgļu” deguns;
  • “grieķu” deguns;
  • pārāk lielas, mazas vai asimetriskas nāsis;
  • āķveida vai uzrauts degungals;
  • u.c.

Deguna formas korekcijas laikā ir iespējams tikt vaļā no gandrīz jebkura deguna defekta. Rinoplastikas laikā ir iespējams labot ne tikai kosmētiskus defektus. Dažkārt tā tiek veikta medicīnisku apsvērumu dēļ, piemēram, gadījumos, ja pēc traumas vai deguna laušanas ir deformējusies tā starpsiena un ir apgrūtināta elpošana. Deguna operācijas ir iespējams veikt gan vīriešiem, gan sievietēm.

Deguna formas korekcijas norise un pēcoperācijas periods

Operācija ir pilnīgi nesāpīga, jo tiek veikta vispārējā narkozē. Tā ilgst aptuveni 1 – 2 stundas. Pēc operācijas diennakti nepieciešams uzturēties stacionārā mediķu uzraudzībā. Deguna formas plastisko operāciju laikā netiek skartas elpošanai būtiskas funkcijas un elpošana netiek apgrūtināta arī pēc operācijas. Griezieni tiek veikti deguna iekšpusē,  un tādā veidā pēcoperācijas rētas nav pamanāmas. Efekts pēc operācijas saglabājas visa mūža garumā. Pēc operācijas 6 – 10 dienas ieteicams nēsāt ģipša pārsēju, lai noturētu degunu pareizā pozīcijā un neļautu tam pastiprināti tūkt.  Tūska un zilumi ap acīm parasti pēc operācijas pilnībā izzūd 2 – 4 nedēļu laikā.

sieviete pēc deguna operācijas

Kāpēc tieši “Ādažu privātslimnīca?”

Deguna formas korekcija ir pavisam droša operācija, kas palīdzēs jums koriģēt deguna nepilnības un nodrošinās jums lielisku rezultātu visa mūža garumā. „Ādažu privātslimnīcas” speciālistiem ir vairāk kā 30 gadu pieredze tieši šādu operāciju veikšanā, tas nodrošina profesionālu klientu aprūpi un konsultācijas līdz pilnīgai atveseļošanai, kā arī dod cerības uz  labāko iespējamo  rezultātu, kurš noteikti neliks jums vilties.

Atgriezties “sejas operācijas” lapā >

PLASTISKĀS ĶIRURĢIJAS KLĪNIKA
Klīnikas ķirurgi Dr. Zaržeckis un Dr. Krūmiņš

Plastiskās un estētiskās ķirurģijas centrs „Ādažu privātslimnīca” ir Latvijas vadošo plastikas ķirurgu Dr. Jāņa Zaržecka un Dr. Tālivalža Krūmiņa privātprakse, kur tiek sniegti augstākās kvalitātes pakalpojumi estētiskajā, rekonstruktīvajā un rokas ķirurģijā.

KONTAKTI