sejas operācija

Lūpu korekcija

Lūpas ir ļoti svarīga un pamanāma sejas daļa. Apjomīgas un skaistas lūpas vienmēr ir tikušas uzskatītas par galveno skaistuma un estētikas pazīmi. Taču ne visiem daba ir dāvājusi skaistas un izteiksmīgas lūpas. Pateicoties mūsdienīgajai estētiskajai medicīnai to diezgan vienkārši un ātri ir iespējams labot.

Kas ir lūpu korekcija?

Lūpu plastiskā operācija tiek veikta, lai padarītu izteiksmīgāku lūpu formu, uzlabotu to apjomu, padarītu lūpas krāšņākas un pilnīgākas. Lūpu formas korekcija tiek veikta arī gadījumos, kad nepieciešams novērst iedzimtus vai dzīves laikā iegūtus vizuālos defektus un uzlabotu asimetriskas formas lūpas.

Lūpu korekcijas cena ir 1500 - 2000 Eur.

Procedūras norise

Lūpu formas korekcijas laikā ar ļoti smalku mikroadatu nepieciešamajās vietās lūpās ļoti precīzi tiek injicēta speciāla pildviela. Kosmētiskajā ķirurģijā tiek plaši izmatotas tādas pildvielas kā restilāns, juvederm, hialuronskābe, kas ir dabīgi, droši un antialerģiski līdzekļi. Lūpu formas uzlabošanu iespējams veikt arī ar tauku šūnu transplantācijas metodi, kad tauku šūnas tiek paņemtas no vienas ķermeņa zonas un pārvietotas uz citu.

Lūpu formas korekcija ir maksimāli vienkārša procedūra. Lūpu plastika tiek veikta vietējā anestēzijā, padarot nejūtīgas tikai operācijas laikā skartās vietas. Procedūra ilgst 30 minūtes un tūlīt pēc tās klients var doties mājās.

sieviete pēc lūpu formas korekcijas

Lūpu korekcija ar tauku šūnām

Ja lūpu korekcijai tiek izmantota tauku šūnu transplantācijas metode, klientam slimnīcā jāuzturas 1 diennakts, kad no vēdera priekšējās sienas tiek paņemtas tauku šūnas un pēc īpašas laboratoriskas apstrādes ievadītas uzlabojamā vietā – lūpās.

Pēc lūpu formas korekcijas iespējama tūska un nelieli asinsizplūdumi zilumu veidā, kas pilnībā izzūd 7-10 dienu laikā.

Kāpēc tieši “Ādažu privātslimnīca?”

Mūsdienās skaistas un apjomīgas lūpas vairs nav tikai nerealizējams sapnis – ar lūpu formas korekcijas palīdzību jebkurš cilvēks var tikt pie vēlamas lūpu formas vai izmēra. „Ādažu privātslimnīcas” speciālistiem ir vairāk kā 30 gadu pieredze tieši šādu operāciju veikšanā, tas nodrošina profesionālu klientu aprūpi un konsultācijas līdz pilnīgai atveseļošanai, kā arī dod cerības uz  labāko iespējamo  rezultātu, kurš noteikti neliks jums vilties.

Atgriezties “sejas operācijas” lapā >

PLASTISKĀS ĶIRURĢIJAS KLĪNIKA
Klīnikas ķirurgi Dr. Zaržeckis un Dr. Krūmiņš

Plastiskās un estētiskās ķirurģijas centrs „Ādažu privātslimnīca” ir Latvijas vadošo plastikas ķirurgu Dr. Jāņa Zaržecka un Dr. Tālivalža Krūmiņa privātprakse, kur tiek sniegti augstākās kvalitātes pakalpojumi estētiskajā, rekonstruktīvajā un rokas ķirurģijā.

KONTAKTI