sejas operācija

Sejas ādas pacelšana
(sejas liftings)

Sejas un kakla āda cilvēka dzīves laikā nepārtraukti mainās. Parasti to veicina novecošana. Ar gadiem mīkstie audi un taukaudi noslīd uz leju, tādā veidā sejas un kakla āda zaudē savu elastību. Tas, savukārt, vecina sejas ovāla līnijas izmaiņas un āda vairs nav tik tvirta kā bija agrāk. Parādās pirmās novecošanas pazīmes un grumbas. Šai situācijai ir mūsdienīgs un efektīvs risinājums – sejas ovāla pacelšanas jeb nostiepšanas operācija.

Kas ir sejas ādas pacelšana (sejas liftings) jeb nostiepšana?

Operācijas laikā tiek veikta sejas ādas nostiepšana jeb sejas ādas pacelšana. Sejas liftinga (facelifta) laikā ķirurgs nostiepj sejas, vaigu un kakla ādu, likvidē liekās ādas krokas un zemādas tauku slāni, paceļ noslīdējušos sejas un kakla muskuļus, kā arī uzlabo to atbalsta sistēmu. Rezultātā sejas vaibsti kļūst gludāki un “svaigāki”, āda tvirtāka un elastīgāka. Tiek izlīdzinātas grumbas ap acīm un uz pieres, un jūs atkal izskatāties tik jauni un pievilcīgi, kā patiešām jūtaties.

Video, kurā Dr. Jānis Zaržeckis skaidro, kad ir jāapsver sejas un kakla ādas pacelšana (sejas liftings) jeb nostiepšana, kā tā notiek un kāda ir atlabšana pēc operācijas:

Sejas ādas pacelšanas (sejas liftinga) jeb nostiepšanas cena ir 5000 - 5600 Eur. Pieres pacelšana 1500 Eur.

Sejas ādas pacelšanas (sejas liftinga) jeb nostiepšanas operācijas norise

Sejas ovāla pacelšanas jeb nostiepšanas operācijas laikā griezieni tiek veikti galvas apmatojuma daļā ap ausīm, tādējādi rētas nav pamanāmas. Sejas ovāla pacelšanas (sejas liftinga) jeb nostiepšanas plastiskā operācija tiek veiktas vispārējā narkozē un ir pilnīgi nesāpīga.

Pēc sejas ādas pacelšanas (sejas liftinga) jeb nostiepšanas operācijas

Jāņem vērā, ka pēc operācijas sejā var būt vērojami asins izplūdumi un tūska, kas pilnībā izzūd aptuveni 2 nedēļu laikā. Pēcoperācijas periods nav sarežģīts. Stacionārā mediķu uzraudzībā jāuzturas 1 diennakts un pēc nedēļas ir jāierodas atkārtoti, lai veiktu diegu izņemšanu. Efekts pēc operācijas saglabājas aptuveni 7 – 10 gadus.

sieviete pēc sejas un kakla ādas atjaunināšanas

Kāpēc tieši “Ādažu privātslimnīca?”

Sejas ovāla pacelšanas (seja liftinga) jeb nostiepšana ir unikāla un mūsdienīga operācija, ar kuras palīdzību jūs varat veiksmīgi atjaunot savas ādas jaunekliskumu un pievilcīgumu, pasakot “nē” novecošanai. „Ādažu privātslimnīcas” speciālistiem ir vairāk kā 30 gadu pieredze tieši šādu operāciju veikšanā, tas nodrošina profesionālu klientu aprūpi un konsultācijas līdz pilnīgai atveseļošanai, kā arī dod cerības uz  labāko iespējamo  rezultātu, kurš noteikti neliks jums vilties.

Atgriezties “sejas operācijas” lapā >

PLASTISKĀS ĶIRURĢIJAS KLĪNIKA
Klīnikas ķirurgi Dr. Zaržeckis un Dr. Krūmiņš

Plastiskās un estētiskās ķirurģijas centrs „Ādažu privātslimnīca” ir Latvijas vadošo plastikas ķirurgu Dr. Jāņa Zaržecka un Dr. Tālivalža Krūmiņa privātprakse, kur tiek sniegti augstākās kvalitātes pakalpojumi estētiskajā, rekonstruktīvajā un rokas ķirurģijā.

KONTAKTI