sejas operācija

Sejas un kakla
ādas atjaunināšana

Sejas un kakla āda cilvēka dzīves laikā nepārtraukti mainās. Parasti to veicina novecošana. Ar gadiem mīkstie audi un taukaudi noslīd uz leju, tādā veidā sejas un kakla āda zaudē savu elastību. Tas, savukārt, vecina sejas ovāla līnijas izmaiņas un āda vairs nav tik tvirta kā bija agrāk. Parādās pirmās novecošanas pazīmes un grumbas. Šai situācijai ir mūsdienīgs un efektīvs risinājums – sejas un kakla ādas atjaunināšanas operācija.

Kas ir sejas ādas nostiepšana?

Operācijas laikā tiek veikta sejas ādas nostiepšana jeb sejas ādas liftings. Sejas liftinga laikā ķirurgs nostiepj sejas, vaigu un kakla ādu, likvidē liekās ādas krokas un zemādas tauku slāni, paceļ noslīdējušos sejas un kakla muskuļus, kā arī uzlabo to atbalsta sistēmu. Rezultātā sejas vaibsti kļūst gludāki un “svaigāki”, āda tvirtāka un elastīgāka. Tiek izlīdzinātas grumbas ap acīm un uz pieres, un jūs atkal izskatāties tik jauni un pievilcīgi, kā patiešām jūtaties.

Sejas un kakla ādas atjaunināšanas cena ir 5000 - 5600 Eur. Pieres pacelšana 1500 Eur.

Operācijas norise

Sejas un kakla ādas atjaunināšanas operācijas laikā griezieni tiek veikti galvas apmatojuma daļā ap ausīm, tādējādi rētas nav pamanāmas. Sejas un kakla ādas plastiskā operācija tiek veiktas vispārējā narkozē un ir pilnīgi nesāpīga.

Pēc operācijas

Jāņem vērā, ka pēc operācijas sejā var būt vērojami asins izplūdumi un tūska, kas pilnībā izzūd aptuveni 2 nedēļu laikā. Pēcoperācijas periods nav sarežģīts. Stacionārā mediķu uzraudzībā jāuzturas 1diennakts un pēc nedēļas ir jāierodas atkārtoti, lai veiktu diegu izņemšanu. Efekts pēc operācijas saglabājas aptuveni 7 – 10 gadus.

sieviete pēc sejas un kakla ādas atjaunināšanas

Kāpēc tieši “Ādažu privātslimnīca?”

Sejas un kakla ādas atjaunināšana ir unikāla un mūsdienīga operācija, ar kuras palīdzību jūs varat veiksmīgi atjaunot savas ādas jaunekliskumu un pievilcīgumu, pasakot “nē” novecošanai. „Ādažu privātslimnīcas” speciālistiem ir vairāk kā 30 gadu pieredze tieši šādu operāciju veikšanā, tas nodrošina profesionālu klientu aprūpi un konsultācijas līdz pilnīgai atveseļošanai, kā arī dod cerības uz  labāko iespējamo  rezultātu, kurš noteikti neliks jums vilties.

Atgriezties “sejas operācijas” lapā >

PLASTISKĀS ĶIRURĢIJAS KLĪNIKA
Klīnikas ķirurgi Dr. Zaržeckis un Dr. Krūmiņš

Plastiskās un estētiskās ķirurģijas centrs „Ādažu privātslimnīca” ir Latvijas vadošo plastikas ķirurgu Dr. Jāņa Zaržecka un Dr. Tālivalža Krūmiņa privātprakse, kur tiek sniegti augstākās kvalitātes pakalpojumi estētiskajā, rekonstruktīvajā un rokas ķirurģijā.

KONTAKTI