sejas operācija

Zoda
korekcija

Daudzi cilvēki vēlētos mainīt savu zoda izskatu, lai iegūtu sejas proporcionalitāti un pārliecību par savu izskatu. Zoda ķirurģija ir procedūra, kas ietver zoda formas un izmēra korekciju, parasti izmantojot plastisko ķirurģiju. Tā forma un proporcijas var ietekmēt sejas harmoniju un līdzsvaru. Daži cilvēki var justies neapmierināti ar sava zoda formas izskatu un vēlas to mainīt, lai sasniegtu vēlamo sejas izskatu. Estētiskie mērķi bieži ir viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ pacienti izvēlas zoda korekciju.

Kas ir zoda korekcija?

Zoda korekcija jeb mentoplastika ir ķirurģiska procedūra, lai pārveidotu zodu, uzlabojot to ar implantu vai samazinot kaulaudu. Divi galvenie zoda operācijas veidi ir zoda palielināšana vai samazināšana. Sejas izskats un simetrija ir būtiski aspekti, kas ietekmē mūsu pašnovērtējumu un pašpārliecību. Estētiskie mērķi bieži ir galvenais iemesls, kāpēc pacienti izvēlas zoda korekciju. Saskaņā ar vēlmēm, plastiskais ķirurgs var veikt zoda izmēra samazināšanu, izvirzījumu vai citus pielāgojumus, kas panāk vēlamo estētisko rezultātu.

Zoda korekcijas cena ir 2100 - 3000 Eur.

Kādēļ veikt zoda korekciju?

Daži pacienti izvēlas zoda korekciju, lai uzlabotu sejas proporcijas vai izskatu. Piemēram, pacients var vēlēties samazināt pārāk izvirzītu vai pārāk izliektu zodu, lai panāktu harmonisku sejas izskatu. Reizēm zods var būt netipiskas formas vai izmēra dzimšanas defektu vai ievainojumu dēļ. Plastiskā ķirurģija var palīdzēt uzlabot šos apstākļus, atjaunojot zoda formu un estētiku.

Operācijas norise

Dažreiz kauls no paša žokļa var tikt pārvietots uz priekšu, ko sauc par mentoplastiku jeb genioplastiku. Alternatīvi var izmantot nepieciešamās formas silikona implantus, lai izvirzītu zodu uz āru. Un otrādi, zoda kaula daļu var izņemt, lai samazinātu pārāk izvirzīto zodu. Plastikas ķirurgs var ieteikt zoda korekciju pacientam, kuram ir veikta rinoplastika, lai panāktu labākas sejas proporcijas, jo zoda izmērs var palielināt vai samazināt uztveramo deguna izmēru. Šīs procedūras parasti tiek veiktas lokālā vai vispārējā anestēzijā.

Kāpēc tieši “Ādažu privātslimnīca”?

Lai izprastu vai zoda korekcija ir piemērota jums, un lai saņemtu visaptverošu informāciju par procedūras riskiem, potenciālajiem ieguvumiem un atveseļošanās laiku, vislabāk ir konsultēties ar pieredzējušu plastiskās ķirurģijas speciālistu. Tas nodrošina profesionālu klientu apkalpošanu un ekspertu konsultācijas visā atveseļošanās periodā, tādējādi rūpējoties par pilnvērtīgu atlabšanu. Turklāt tas sniedz cerības sasniegt vislabāko iespējamo rezultātu, kas noteikti neliks vilties!

Atgriezties “sejas operācijas” lapā >

PLASTISKĀS ĶIRURĢIJAS KLĪNIKA
Klīnikas ķirurgi Dr. Zaržeckis un Dr. Krūmiņš

Plastiskās un estētiskās ķirurģijas centrs „Ādažu privātslimnīca” ir Latvijas vadošo plastikas ķirurgu Dr. Jāņa Zaržecka un Dr. Tālivalža Krūmiņa privātprakse, kur tiek sniegti augstākās kvalitātes pakalpojumi estētiskajā, rekonstruktīvajā un rokas ķirurģijā.

KONTAKTI