Mūsu sīkdatņu
politika

Kas ir sīkdatnes?

Tā pat kā lielākā daļa interneta vietņu arī šī mājaslapa izmanto sīkdatnes. Tie ir mazi faili, kas tiek lejupielādēti datorā, lai uzlabotu un bagātinātu lapas lietošanas pieredzi. Ar to palīdzību serveris var identificēt lietotāju, kura datorā lejupielādēta sīkdatne. Lai iegūtu vispārīgāku informāciju par sīkdatnēm, skatiet Wikipedia rakstu par HTTP sīkfailiem.

Sīkdatņu atspējošana

Sīkdatnes ir iespējams ierobežot un atspējot, izmantojot interneta pārlūka iestatījumus (kā to pareizi izdarīt – meklējiet pārlūka palīdzības lapā). Tomēr jāņem vērā, ka sīkdatņu ierobežošana var ietekmēt konkrētās un arī citu mājaslapu darbību, funkcionalitāti un iespējas, tādēļ tiek rekomendēts sīkdatņu darbību neierobežot.

Mūsu uzstādītās sīkdatnes

Sīkdatnes tiek izmantotas, lai fiksētu tos, kas apmeklējuši mājaslapu. Kā arī ar to palīdzību tiek atlasītas dažādas auditorijas, pēc kurām izvērtēt mājaslapas darbību. Lapa piedāvā iespēju pieteikties konsultācijai, un sīkdatnes ir nepieciešamas, lai nodrošināt iesniegto pieteikumu izskatīšanas procesu. Kad tiek iesniegti dati, izmantojot kontaktformas vai komentāru sadaļu, sīkdatnes var atcerēties lietotāja informāciju, piemēram, lietotājvārdu, tālākai komunikācijas uzturēšanai. Lai uzlabotu lapas lietošanas pieredzi, šī lapa piedāvā uzstādījumus, kas nosaka lapas darbību. Lai šos uzstādījumus atcerētos, lapai nepieciešamas sīkdatnes, kas tiek aktivizētas ik reiz, kad lapa tiek atvērta.

Trešo pušu sīkdatnes

Īpašos gadījumos tiek izmantotas sīkdatnes, ko nodrošina uzticamas trešās personas. Šī lapa izmanto Google Analytics, kas ir viens no plašāk izplatītajiem un uzticamākajiem analītikas risinājumiem. Tas palīdz izprast auditorijas uzvedību mājas lapā un uzlabot lietošanas pieredzi. Tā sīkdatnes var uzskaitīt darbības, kas lapā veiktas, laiku, kas pavadīts, izmantojot noteiktas lapas daļas, lai spētu uzlabot kvalitatīvu un atbilstošu saturu. Plašāku informāciju par Google Analytics sīkfailiem skatiet oficiālajā Google Analytics lapā. Laiku pa laikam tiek pārbaudītas jaunas funkcijas, kas pielāgo vietnes darbību. Kamēr notiek funkciju testēšana, sīkdatnes var tik izmantotas, lai nodrošinātu pastāvīgu lietošanas pieredzi, vienlaikus sniedzot datus, kādus optimizācijas procesus lietotāji novērtē visvairāk. Atsevišķos gadījumos iespējams konkrētai auditorijai piedāvāt noteiktu saturu, balstoties uz darbībām, kas veiktas saistīti ar sociālo tīklu kontiem. Šāda veida sīkfaili ļauj sniegt auditorijai saturu, kas varētu būt atbilstošs. Lai savienotu sociālos tīklus ar mājas lapu, tiek izmantotas sociālo tīklu pogas jeb ikonas. Šāda sociālo tīklu piesaistīšana var nodrošināt atbilstošāka satura piegādi un ērtāku lapas lietošanu.

Papildus informācija

Apkopojot doto informāciju par sīkdatņu darbību, tiek rekomendēts tās tomēr atļaut izmantot un neatspējot, jo tās var būtiski ietekmēt lapas darbību. Ja nepieciešama papildus informācija – sazinieties ar mums, rakstot uz info@plasticsurgery.lv.

Jūsu uzmanībai!

Turpinot uzturēties plasticsurgery.lv mājaslapā jūs piekrītat mūsu sīkdatņu politikai.

Atgriezties uz “Sākuma” lapu >