Vai tauku atsūkšana var palīdzēt cīņā ar lieko svaru?

14/04/2020

Zaržeckis gatavojoties tauku atsūkšanas operācijai

Katrs cilvēks gribētu sev slaidu un skaistu ķermeni. Lai sasniegtu šo mērķi, vairums cilvēki daudzas stundas nedēļā pavada aktīvi sportojot vai ievērojot stingras diētas. Taču dažreiz ar to nav pietiekami, lai atbrīvotos, no liekiem taukaudiem, un tādos gadījumos efektīva metode ir liposakcija. Liposakcija jeb tauku atsūkšana ir mūsdienīga, ātra un efektīva metode, kā uz visiem laikiem ir iespējams atbrīvoties no liekiem taukaudiem kādā konkrētā problemzonā. Turklāt, to ir iespējams veikt jebkurā vietā – uz vēdera, ciskām, gurniem, pazodē utt, neatkarīgi no pacienta vecuma un dzimuma.

Svarīgi zināt, ka tauku atsūkšana nav svara samazināšanas metode, bet gan ķermeņa formu korekcija un vizuāla koptēla uzlabošana. Operācijas laikā no kādas pacienta ķermeņa daļas tiek likvidētas liekas tauku šūnas. Mēdz gadīties, ka cilvēkam taukaudi sakopojas kādā konkrētā problemzonā, piemēram, uz vēdera vai apakšstilbos, un ne ar aktīvu sportošanu vai diētu ievērošanu ir grūti vai pat neiespējami tikt vaļā no taukiem tieši šajā apvidū. Iemesls tam varētu būt dažāda veida slimības, hormonālie traucējumi u.c. Tādos gadījumos tauku atsūkšana ir vislabākais risinājums. Turklāt, operācijas rezultāts saglabājas visa mūža garumā, jo likvidētās tauku šūnas neatjaunojas.

Tauku atsūkšana neaizstāj veselīgu dzīvesveidu

Taču daži cilvēki maldīgi uzskata, ka ar tauku atsūkšanu ir pietiekami, lai ķermenis būtu skaists, tvirts un veselīgs. Liposakcija ir efektīva procedūra, taču tā noteikti neaizstāj veselīgu dzīvesveidu. Vislabākie rezultāti būs gadījumos, ja pacients liposakciju apvienos ar sabalansētu, veselīgu uzturu, regulāru sportošanu un aktīvu dzīvesveidu. Tikai tādā veidā ir iespējams iegūt skaistu, slaidu un pats galvenais – veselīgu ķermeni.

Tauku atsūkšana un ātra, nesāpīga un ļoti efektīva metode, kā uz visiem laikiem tikt vaļā no liekiem taukiem, atbrīvoties no kompleksiem un justies pārliecinātam par savu ķermeni. Ar liposakcijas palīdzību katrs cilvēks var sasniegt sapni par savu sapņu ķermeni.

Jaunākie raksti
PLASTISKĀS ĶIRURĢIJAS KLĪNIKA
Klīnikas ķirurgi Dr. Zaržeckis un Dr. Krūmiņš

Plastiskās un estētiskās ķirurģijas centrs „Ādažu privātslimnīca” ir Latvijas vadošo plastikas ķirurgu Dr. Jāņa Zaržecka un Dr. Tālivalža Krūmiņa privātprakse, kur tiek sniegti augstākās kvalitātes pakalpojumi estētiskajā, rekonstruktīvajā un rokas ķirurģijā.

KONTAKTI