Zili loki un maisi zem acīm, ko ar tiem iesākt?

01/07/2020

pēc acu kosmētiskās korekcijas

Tiek uzskatīts, ka acis ir dvēseles spogulis. Tieši tāpēc teju katrs cilvēks gribētu, lai zona ap acīm izskatās nevainojami. Daudzi cilvēki ikdienā saskarās ar problēmu, ka zem acīm veidojas zilgani loki vai maisi. Tumšie loki vai pietūkuši plakstiņi padara seju un skatienu nogurušu, liek cilvēkam izskatīties neveselīgam un vecākam, nekā viņš patiesībā ir.

Kāpēc veidojas maisi un zilgani loki ap acīm?

Tumšie loki zem acīm jeb tā saucamās “pandas acis” ir diezgan izplatīta problēma. Tie veidojas, jo acis atrodas dobumos, kur gaismai krītot, parādās ēnā, kas vizuāli padara acs ādu tumšāku. Āda ap acīm arī  ir ievērojami plānāka nekā citur uz ķermeņa, kā arī ap acīm ir ļoti maz zemādas tauku un tauku dziedzeru, tāpēc āda acu apvidū ļoti ātri zaudē mitrumu. Caur plāno acu ādu ir viegli saskatāmi zilgani asinsvadi. Vēl viens loki rašanās iemesls varētu būt pārāk tuvu ādai novietoti asinsvadi vai ādas hiperpigmentācija Visu šo faktoru kombinācija var veidot tumšo loku efektu. Ir ļoti daudz iemeslu, kāpēc šāds efekts rodas, piemēram, iedzimtība, nogurums, ūdens trūkums organismā, alerģija, stress u.c.

Maisi zem acīm galvenokārt rodas novecošanas rezultātā – sejas āda zaudē mitrumu un ap acīm nokarājas.

Kā atbrīvoties no tumšajiem lokiem un maisiņiem zem acīm?

Lai tiktu vaļā no tumšiem lokiem un maisiņiem zem acīm, labākais risinājums ir apakšējo plakstiņu blefoplastika jeb acu kosmētiskā korekcija. Operāciju ir iespējams veikt gan vīriešiem, gan sievietēm. Operācijas rezultāts ir maksimāli dabisks un ikdienā nav iespējams pamanīt, ka tika veikta kāda ķirurģiska iejaukšanās.

Maisiņi un zilgani loki ap acīm var padarīt cilvēka skatienu ievērojami vecāku un vairāk nogurušu. Apakšējo plakstiņu kosmētiskā korekcija ir lielisks veids, kā uz ilgstošu laiku un efektīvi tikt vaļā no tumšiem lokiem, padarīt ādu ap acīm nevainojamu un katram cilvēkam justies pašpārliecinātākam un skaistākam!

Jaunākie raksti
PLASTISKĀS ĶIRURĢIJAS KLĪNIKA
Klīnikas ķirurgi Dr. Zaržeckis un Dr. Krūmiņš

Plastiskās un estētiskās ķirurģijas centrs „Ādažu privātslimnīca” ir Latvijas vadošo plastikas ķirurgu Dr. Jāņa Zaržecka un Dr. Tālivalža Krūmiņa privātprakse, kur tiek sniegti augstākās kvalitātes pakalpojumi estētiskajā, rekonstruktīvajā un rokas ķirurģijā.

KONTAKTI